Ślub w „Królowych życia”! Gwiazda show przekazała wspaniałe wieści i zdradziła szczegóły

Edzia z Królowych Życia bierze ślub

Edzia z Królowych Życia bierze ślub

Edzia z Królowych życia bierze ślub. Kto jest jej wybrankiem i jak na tę wiadomość zareagowała Dagmara Kaźmierska? Po najnowszym odcinku nie ma już żadnych wątpliwości. 

Dagmara Kaźmierska jest jedną z barwniejszych gwiazd programu Królowe życia. Celebrytka nie jest sama – na co dzień towarzyszą jej syn Conan i Jacuś, którzy realizują się jako blogerzy, a także Edzia. Koleżanka Kaźmierskiej prawdopodobnie jest w ciąży. Pomimo tego, że panie przez długi czas nie rozmawiały, od niedawna znów są najlepszymi koleżankami.

Zobacz: Gwiazda „Królowych życia” jest w ciąży! Znamy termin porodu

Edzia z Królowych życia bierze ślub. Kto jest jej wybrankiem?

Chociaż informacji o tym, że przyjaciółka Dagmary spodziewa się dziecka nie chcą potwierdzić władze stacji TTV, pewne jest, że Edzia zamierza wziąć ślub. Tą sensacyjną wiadomością podzieliła się z Kaźmierską i widzami w ostatnim odcinku programu.

Królowa życia, pomimo tego, że nie potrafiła ukryć zaskoczenia, przyznała, że szczęście koleżanki jest dla niej ważne, cieszy się więc jej szczęściem. Z kim Edzia weźmie ślub? Z Adasiem, z którym spotyka się od dłuższego czasu:

Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy na przykład przychodzę do nich na herbatę – komplementowała wybranka przyjaciółki.

Zobacz: Królowa życia w bikini na luksusowych wakacjach! Dagmara Kaźmierska szaleje w raju razem z synem. Conanek nieźle przypakował

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia – Królowe życia

Kiedy Edzia i Adam wezmą ślub? Na ten moment nie wiadomo. Spekuluje się jednak, że ta uroczystość już jest za nimi. Internauci są przekonani, że para sakramentalne „tak” wypowiedziała we Włoszech, gdzie jakiś czas temu odpoczywała Kaźmierska.

Na potwierdzenie tych plotek będzie trzeba jeszcze trochę poczekać do kolejnych odcinków Królowych życia. 

Zobacz: Załamana i owinięta bandażem Królowa Życia żali się na swój los: „Ból, niemoc i świadomość kalectwa”


Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Czy Edzia jest w ciąży?

Czy Edzia jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×