Szukaj

Tragiczny wypadek seksownej gwiazdy Ich Troje! Pokazała swoją zmasakrowną twarz: “Walczę z bólem”

Beata Wiater wypadek

Beata Wiater z Ich Troje ofiarą tragicznego wypadku

Tragiczny wypadek byłej gwiazdy Ich Troje. Beata Wiater, która przez jakiś czas grała na gitarze u boku Michała Wiśniewskiego, gdy był na absolutnym topie, a także próbowała swoich sił jako wokalistka w programach Must be the music i Idol, została potrącona przez samochód. Od dwóch tygodni próbuje wrócić do formy.

22 lipca Beata jechała rowerem do domu w Ropczycach na Podkarpaciu. W połowie trasy niespodziewanie wjechał w nią kierowca auta osobowego, któremu towarzyszyło kilku pasażerów. Nikt jednak nie zdecydował się wysiąść i udzielić jej pomocy.

Poturbowana Wiater leżała przez kilka godzin pozostawiona sama sobie w przydrożnym rowie. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Chechły:

Dokladnie tydzien temu O TEJ PORZE lezalam na poboczu drogi nieprzytomna z bolu…ale pamietam calkiem sporo szczegółów..z kazdym dniem coraz wiecej na szczescie. !! JA TERAZ WALCZĘ Z BÓLEM. GOJĘ RANY I SZUKAMY SPRAWCÓW.

Choć od zdarzenia minęły już dwa tygodnie, tożsamość sprawcy nie została ustalona.

Za nieudzielnie pomocy poszkodowanemu grozi do 3 lat więzienia.

Polska gwiazda urodziła trzecie dziecko! Swoją ciążę sprytnie ukryła przed mediami!

Unikatowe zdjęcie Kory z synem trafiło do internetu. Zostało wygrzebane z archiwum

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego

Do sieci trafiły potworne zdjęcia z żoną Michała Wiśniewskiego w roli głównej. Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat!


Byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?

×