Gwiazdor „Gogglebox” był blisko Andrzeja Dudy. Opowiedział, jaki jest prywatnie. Od tej strony wielu go jeszcze nie poznało

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Gwiazdor Gogglebox przed telewizorem ocenił Andrzeja Dudę i jego żonę. Jacek Szawioła, zanim trafił do programu, pracował jako fryzjer prezydenta i jego żony. Jak to wspomina?

Andrzej Duda w 2015 roku po raz pierwszy został wybrany na prezydenta kraju. Od tamtej pory pełni on najwyższy urząd w państwie. W zeszłym roku po raz kolejny wyborcy oddali na niego swoje głosy i tym samym wygrał starania o drugą kadencję. Reprezentuje on nasz kraj podczas wyjazdów dyplomatycznych i bierze udział w najważniejszych wydarzeniach w kraju. Podczas oficjalnych wystąpień zawsze towarzyszy mu jego żona Agata Duda. Pierwsza Dama znana jest z nienagannego stylu i wielkiej elegancji, za którą jest nieustannie chwalona. Gdy tylko pojawia się u boku męża, jej stylizacje zawsze są brane pod lupę.

Polacy interesują się nie tylko polityczną działalnością głowy państwa, ale także śledzą to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Często podpatrują go paparazzi, którzy wiedzą nawet, jakie zakupy robi.

Gwiazda Gogglebox zdradza prawdę o Andrzeju Dudzie

Gogglebox przed telewizorem to program, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Jest to format, w którym jego bohaterowie oceniają i komentują programy telewizyjne pojawiające się w różnych stacjach. Jest to swojego rodzaju przewodnik po programie telewizyjnym okraszony sporą dawką dobrego humoru. Jedną z gwiazd tego formatu jest Jacek Szawioła. Zanim trafił od do telewizji, był fryzjerem wielu znanych osób. Z jego usług korzystali między innymi prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata. W rozmowie z portalem NaTemat zdradził on, jacy są prywatnie.

W kategoriach poglądów politycznych zbiera mi się na wymioty, prywatnie są fajnymi ludźmi – podsumował.

W swojej wypowiedzi nie oszczędził jednak polityków partii rządzącej. W mocnych słowach podsumował ich styl. Współpracował on przy kampanii prezydenta w 2015 roku.

Najwięcej wieśniaków jest w Prawie i Sprawiedliwości. Tam spece od wizerunku mieliby największe pole do popisu. W PiS-ie powszechne jest myślenie: Takiego mnie wybrali, a więc tak jest super, nie będę niczego zmieniał – wyjaśnił.

Spodziewaliście się, że Jacek w taki sposób będzie wspominał współpracę z prezydentem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą? Na szczęście prywatnie nie ma im nic do zarzucenia.


Andrzej Duda i Agata Duda na obchodach Dnia Niepodległości

Andrzej Duda i Agata Duda na obchodach Dnia Niepodległości

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2021

Agata Duda i Andrzej Duda - Narodowe Czytanie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×