Gwiazda obsypanego Oscarami „Parasite” ma raka. Jest oficjalne oświadczenie na temat stanu zdrowia aktorki

Parasite

Parasite

Coraz częściej słyszy się o tym, że lekarze diagnozują u kogoś raka. Choroba te nie omija również gwiazd show-biznesu. Jedna z bohaterek oscarowego filmu Parasite walczy o powrót do zdrowia. Jest oficjalny komentarz produkcji. O kim mowa?

Parasite jest koreańskim dramatem, który w mig podbił serca widzów na całym świecie. Opowiada on historię rodziny składającej się z taksówkarza, gospodyni bez dachu nad głową, studenta żyjącego na granicy ubóstwa oraz dziewczyny bez perspektyw na przyszłość, którzy wspólnie wymyślili, jak w krótkim czasie wyrwać się z nędzy. Produkcja pokazuje m.in., że człowiek znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej jest w stanie przekroczyć granice prawa oraz przyzwoitości, aby tylko poprawić swoją sytuację materialną.

Format spotkał się nie tylko z uznaniem widzów, ale i krytyków filmowych. Zdobył 49 nagród, w tym aż cztery Oscary w kategorii najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszy film międzynarodowy. Sukces produkcji nie przełożył się jednak na szczęście aktorów wcielających się w główne role. Media właśnie obiegła wieść, że u jednej z gwiazd zdiagnozowano raka.

Park So-dam z filmu Parasite ma raka

Park So-dam w Parasite zagrała siostrę głównego bohatera, Gi-jeong. Rola otworzyła przed nią drzwi do wielkiej kariery. Ostatnio południowokoreańska gwiazda pracowała nad filmem Special Delivery, jednak musiała zrezygnować z aktywnego promowania produkcji, wszystko przez poważne problemy zdrowotne.

Jak podaje portal CNN, na którym opublikowano oficjalne oświadczenie agencji ArtistCompany, w którym poinformowano o jej problemach zdrowotnych.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, który wsparli produkcję „Special Delivery”, aktorkę Park So-dam i wszystkie pozostałe gwiazdy produkcji w tym trudnym dla nas okresie. Park So-dam skupi się w najbliższym czasie na swoim zdrowiu, abyście mogli oglądać ją w pełni sił w niedalekiej przyszłości. ArtistCompany zrobi wszystko, aby pomóc aktorce w jej walce o zdrowie – czytamy w komunikacie.

Podczas rutynowej kontroli lekarze zdiagnozowali u niej raka brodawkowatego tarczycy. Gwiazda jest już po operacji i lada moment zostanie poddana kolejnym etapom leczenia.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun najnowszej produkcji z udziałem Park So-dam.


Parasite

Parasite

Park So-dam

Park So-dam

Park So-dam

Park So-dam

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×