Szukaj

Dramatyczna wiadomość. Gwiazda Eurowizji straciła dziecko: „To nasze drugie ciche poronienie w tym roku”

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Måns Zelmerlöw, zwycięzca Eurowizji, stracił dziecko. Jego żona Ciara na Instagramie poinformowała o poronieniu. Dodała pełen emocji post, w którym próbuje pogodzić się ze stratą. Trudno powstrzymać łzy. 

Måns Zelmerlöw z muzyką jest związany od lat. Występował jako aktor musicalowy, później wziął udział w szwedzkiej edycji programu IdolTo otworzyło mu drzwi do kariery. W kolejnych latach wydał aż sześć albumów studyjnych. Każdy z nich cieszył się sporą popularnością wśród słuchaczy.

W 2015 roku wystąpił w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym we Wiedniu. Jego piosenka okazała się najlepsza, dzięki czemu wygrał. Od prawie roku jest mężem Ciary Janson, z którą zaręczył się 30 lipca 2017. Mają syna Alberta Ossiana. Wychowują też 6-letniego Archiego, dziecko aktorki z poprzedniego związku.

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Rodzina muzyka wkrótce miała się powiększyć. Niestety Ciara poroniła, o czym poinformowała w swoich social mediach. Dodała pełen emocji wpis, w którym próbuje pogodzić się ze stratą. Wyjawiła, że to nie pierwszy raz, gdy straciła dziecko:

Kilka ostatnich dni było strasznych, chciałam na to zwrócić uwagę ciszą. Niestety straciliśmy nasze małe dziecko. To drugie „ciche poronienie”, którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam na trochę zniknąć z mediów społecznościowych, aby to wszystko przetrawić i spędzić czas z moją rodziną. Dziękuję za wszystkie przesłane gratulacje, po prostu nie było nam to pisane w tym roku.

W dalszej części wpisu aktorka zwróciła się do personelu szpitala:

Jeśli przypadkiem któryś z pracowników @hallands_sjukhus dotrze do tego wpisu, chcemy wam podziękować z głębi serca. Nie udałoby się nam przejść przez tę straszliwą mękę bez waszej wspaniałej opieki, miłości i wsparcia.

Zelmerlöw zaapelowała też do internautów, by jeśli mogą, spędzili dziś trochę więcej czasu z bliskimi.

View this post on Instagram

It’s been a horrific few days, so I just wanted to address the silence. Unfortunately, we lost our little baby. This is the second ‘silent miscarriage’ we’ve experienced this year. I’m going to take some time away from social media to process it all, heal and spend time with my precious, precious family. Thank you all so much for your messages of congratulations, it just hasn’t been the year of us 😔. If by chance any of the staff @hallands_sjukhus see this, we want to thank you from the bottom of our hearts. We couldn’t have gone through this horrific ordeal without your wonderful care, love and support. To all of you, especially my incredible doctor and midwives, you’re all angels. Take care of yourselves, and if you can take anything from this post, please squeeze your family tighter than ever today. 🤍🤍🤍

A post shared by Ciara Zelmerlöw (@ciarajzelmerlow) on

Internauci w komentarzach próbują wesprzeć Ciarę i jej rodzinę.


Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Måns Zelmerlöw stracił dziecko. Ciara poroniła

Mans Zelmerlow wziął ślub

Mans Zelmerlow wziął ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×