Gwiazda „DDTVN” ogłosiła zaręczyny! Partner zdobył się na niezwykle romantyczny gest. Szykuje się polsko-greckie wesele

Gwiazda

Gwiazda "DDTVN" się zaręczyła

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” ogłosiła zaręczyny. Jej wybranek to długowłosy przystojniak. Poprosił ją o ślub w romantycznej scenerii.

Chyba każdy słyszał o Dzień dobry TVN. Miliony Polaków oglądają program od września 2005 roku. Obecnie współprowadzi go kilka par: Dorota Wellman Marcin ProkopAnna Kalczyńska Andrzej SołtysikMałgorzata Ohme Filip ChajzerPaulina KrupińskaDamian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak Ewa Drzyzga.

W minionych latach mogliśmy w nim też oglądać innych prowadzących. Piotr KraśkoKinga RusinOlivier Janiak Magda Mołek to tylko niektórzy z nich. Gospodarze programu zapraszają celebrytów i ekspertów. Dyskutują z nimi na temat show-biznesu lub ważnych spraw społecznych. Niewątpliwie „Dzień Dobry TVN” to taki format, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Przy produkcji pracuje niezliczona liczba osób. Wśród nich są dziennikarze, kamerzyści i pomoc techniczna. Jedną z gwiazd programu jest Barbara Pasek.

Basia Pasek zaręczyła się

Barbara Pasek do niedawna prowadziła w programie kącik biznesowy. Pożegnała się z nim w czerwcu 2021. Dlaczego?

To nie jest koniec, to dopiero początek. Ja po prostu po pewnym etapie mojego życia zrozumiałam, że interesują mnie trochę inne tematy, chcę inaczej odkrywać, chcę zająć się czymś innym, ale również w telewizji i wciąż w Dzień Dobry TVN , więc nie mówię do widzenia, ale do zobaczenia – powiedziała.

Współpracowniczka „Dzień Dobry TVN” niedawno udała się na wczasy na Kostarykę, gdzie poleciała wraz ze swoim partnerem, którego tożsamość zachowała dla siebie. Mężczyzna wykorzystał okazję do oświadczenia się jej.

Gdzieś na końcu świata powiedziałam TAK najbardziej magicznemu mężczyźnie na świecie.  Wszechświat połączył nas dawno temu, czuję, że znamy się tysiące lat… Po tak długim czasie nadszedł moment na polsko-greckie wesele. To jest historia na kolejną książkę… Jeżeli szukacie miłości – przestańcie. Miłość znajduje nas sama, kiedy ZAKOCHUJEMY SIĘ W ŻYCIU. Tylko tyle – przekazała za pośrednictwem Instagrama.

O nowym narzeczonym Basi nie wiadomo wiele. Wiemy jedynie, że jest długowłosym Grekiem. Dziennikarka nie pochwaliła się nawet imieniem przystojniaka, ale najważniejsze, że jest szczęśliwa, a swoim szczęściem dzieli się z fanami. Gratulacje!

Basia, zanim związała się z przystojnym Grekiem, była przez długi czas w związku ze znanym polskim modelem – Karolem Niziołkiem (więcej przeczytacie TUTAJ).


Barbara Pasek się zaręczyła

Barbara Pasek się zaręczyła

Barbara Pasek się zaręczyła

Barbara Pasek się zaręczyła

Barbara Pasek się zaręczyła

Barbara Pasek się zaręczyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×