Gwen Stefani rozstała się z mężem bo ten… zdradzał ją z nianią ich dzieci! To jednak nie wszystko…

Mąż Gwen Stefani zdradzał ją z nianią

Ostatnie miesiące nie były zbyt łaskawe dla Gwen Stefani. Amerykańska wokalistka rozstała się ze swoim mężem, brytyjskim muzykiem, Gavinem Rossdalem po 14 latach małżeństwa. W 2002 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak. Niedługo później na świat przyszło pierwsze dziecko pary, Kingston, a później kolejne: Zuma i Apollo. Choć wydawało się, że ta dwójka jest sobie pisana, z czasem ich drogi się rozeszły.

Amerykańskie tabloidy zaczęły doszukiwać się głównego powodu rozstania Gwen i Gavina. Szybko wyszło na jaw, że muzyk zdradzał piosenkarkę w dodatku z nianią ich dzieci, Mindą Mann! Jak czytamy w tabloidach gwiazda odkryła, że jej mąż jest niewierny czytając jego intymną korespondencję z kochanką, która pojawiła przez pomyłkę na tablecie jednego z synów.

Gwen była załamana, że to wszystko działo się pod jej dachem, właściwie na jej oczach, a ona nie zdawała sobie z tego sprawy – zdradził w rozmowie z rozmowie z serwisem E! News znajomy Stefani.

To jednak nie wszystko. Jak zawiadamiają hollywoodzkie media, owa niania zaszła w ciążę! O ciąży byłej już opiekunki dzieci Gwen Stefani poinformowały w sieci jej siostry, nie zdradzając jednak, kto jest ojcem jej dziecka.

Wygląda na to, że gwiazda ma za sobą koszmarne chwile. Trzymamy kciuki, aby szybko wyszła na prostą!

Zobacz: Tego jeszcze nie było! Gwen Stefani zaprezentowała teledysk do piosenki przed premierą i to na żywo, przed publicznością!

Gavin Rossdale zdradzał Gwen Dtefani z nianią ich dzieci

Gavin Rossdale zdradzał Gwen Stefani z nianią ich dzieci

Gavin Rossdale zdradzał Gwen Stefani z nianią ich dzieci

Gavin Rossdale zdradzał Gwen Stefani z nianią ich dzieci


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×