Gwen Stefani po 26 latach włożyła sukienkę z klipu „Don’t Speak”. Niesamowite, jak teraz w niej wygląda

Gwen Stefani w teledysku Don't Speak

Gwen Stefani w teledysku Don't Speak

Gwen Stefani ma powody do świętowania. 26 lat temu z zespołem No Doubt wydała przebój Don't Speak, który zaprowadził ją na szczyt popularności. Z tej okazji przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Pokazała się w kultowej kreacji w groszki.

Gwen Stefani jest amerykańską piosenkarką solową oraz wokalistką zespołu rockowego No Doubt. Po raz pierwszy świat usłyszał o niej w 1995 roku, gdy na rynku ukazał się album grupy pt. Tragic Kingdom. W 2004 na chwilę przerwała współpracę, aby rozpocząć karierę solową. Jej pierwszy krążek Love. Angel. Music. Baby w krótkim czasie podbił serca słuchaczy na całym świecie.

W tym samym roku gwiazda zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B., która nawiązywała do tytułu jej pierwszej płyty oraz wystąpiła w filmie Martina Scorsese pt. Aviator. Krótko po tym, jej kariera ruszyła z kopyta. Bez wątpienia nie udałoby się to, gdyby nie przebój Don’t Speak, który od 1995 roku ani trochę nie stracił na popularności. Do dziś teledysk wygenerował ponad 800 milionów wyświetleń na YouTubie i tylko patrzeć, jak przekroczy granicę miliarda.

Gwen Stefani w sukience z teledysku Don’t Speak

Gwen idzie z duchem czasu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by utrzymywać stały kontakt z fanami. W tym celu regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, a ostatnio pojawiła się nawet na Tik Toku. Jej sympatycy szaleją z zachwytu, ponieważ gwiazda publikuje tam nagrania z domowego zacisza.

52-latka pod żadnym względem nie przypomina swoich rówieśniczek. Ma idealną figurę, mnóstwo werwy i głowę pełną szalonych pomysłów. Właśnie minęło 26 lat, odkąd wraz z No Doubt wydała singiel Don’t Speak. Z tej okazji przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich obserwatorów.

Stefani postanowiła odtworzyć stylizację, którą miała na sobie podczas nagrywania legendarnego klipu. Zanim jednak pokazała się w starej kreacji, zdobyła się na krótki komentarz:

Oto jestem! Nic nie mów. Popatrz na to.

Zaraz po tym artystka zaprezentowała się wystylizowana w sukienkę vintage sprzed 26 lat. Na przestrzeni prawie trzech dekad kreacja przeszła kilka poprawek. Piosenkarka postanowiła nadać jej drugiego życia. Przede wszystkim zmieniła krój rękawów, które teraz tworzą niewielkie bufki, oraz skróciła ją do połowy uda. Teraz idealnie wpisuje się w trendy.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie, na którym Gwen po latach pokazuje się w legendarnej kreacji w grochy.

@gwenstefani

happy 25 years of #dontspeak ❤️ gx #letmereintroducemyself

♬ original sound – Gwen Stefani

Zazdrościmy jej formy. Jaki jest jej przepis na świetny wygląd? O tym pisaliśmy tutaj.


Gwen Stefani świętuje 25-lecie singla

Gwen Stefani świętuje 25-lecie singla

Gwen Stefani świętuje 25-lecie singla

Gwen Stefani świętuje 25-lecie singla

Gwen Stefani 25 lat temu

Gwen Stefani 25 lat temu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×