Szukaj

Gwen Stefani ma 51 lat, a sylwetkę lepszą niż młodsze o 30 lat gwiazdy. W czym tkwi jej sekret?

Dieta Gwen Stefani

Dieta Gwen Stefani

Gwen Stefani od lat zachwyca nienaganną sylwetką. W czym tkwi sekret tak doskonałej figury, której 51-latce mogłyby pozazdrościć młodsze koleżanki po fachu?

Najbardziej rozpoznawalnym znakiem Gwen Stefani już od lat są bardzo jasne blond włosy i usta podkreślone czerwoną szminką. Autorka hitów takich jak 4 in the morning czy Don’t Speak upodobała sobie styl, który idealnie współgra z jej typem urody. Do tego niezmiennie zachwyca sylwetką, której mogłyby jej pozazdrościć dużo młodsze gwiazdy.

Jaki jest sekret szczupłej sylwetki Gwen Stefani?

Gwen Stefani, która pojawiła się na scenie w 1995 roku jako wokalistka zespołu No Doubt, przeszła długą drogę w swojej karierze. Od solowych hitów, trzech nagród Grammy, rockowej linii ubrań, aż po bycie jednym z trenerów The Voice. Z pewnością zyskała też niemałą sławę. I podobnie jak wielu w Hollywood, jest jednym z tych szczęśliwców, którzy z wiekiem wydają się piękniejsi.

Teraz ma 51 lat i niedawno zaręczyła się z gwiazdą country i innym trenerem Voice Blake’em Sheltonem. Stefani nic się nie zmieniła, nadal wygląda jak ta dziewczyna, w której wszyscy zakochaliśmy się w latach 90. Więc jaki jest jej sekret? Prawdopodobnie nie jest to zaskakujące, bo wszystko sprowadza się do jej diety i ćwiczeń fizycznych, aby utrzymać mięśnie brzucha i promienną skórę.

Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

Dieta Gwen Stefani

Piosenkarka koncentruje się głównie na czystym jedzeniu oraz ekologicznych owocach i warzywach. Przemawiając w stacji radiowej Mix 104.1, odnoszącej się do plotek, że nie przyjęłaby propozycji swojego narzeczonego Sheltona, gdyby ukrył pierścionek w kubełki ze skrzydełkami kurczaka w panierce, gwiazda zdradziła, że właściwie nie je mięsa.

Dowody to potwierdzają. Tabloid zdobył kopię listy potrzeb z jej garderoby za kulisami koncertów, a menu jest bardzo zdrowe. Niektóre prośby obejmują wody witaminowe, organiczną tacę warzywną z ekologicznym dipem, tacę z organicznymi owocami i miskę zawierającą dary natury, jak jagody, melony, banany, śliwki, jabłka i gruszki, a także organiczne orzechy nerkowca i migdały. Prosi również o gorącą herbatę, która zawiera zioła – miętę i rumianek oraz organiczny miód.

To zabrzmi dziwnie, ale muszę pić bezkofeinową herbatę English Breakfast z waniliowym mlekiem sojowym w mojej garderobie – powiedziała Stefani.

Spędzanie więcej czasu z narzeczonym Blakiem Sheltonem prawdopodobnie dodało kilka nowych elementów do jej diety, jak ujawniła Shape:

O lubi mnie karmić. Zawsze znajdzie pretekst, żeby mi coś podsunąć:„Tutaj, kupiłem ci trochę cukierków ”.

Shelton dobrze wykorzystał też swój dodatkowy czas i przestrzeń na swoim ranczo w Oklahomie.

Sposób, w jaki żyjemy na ranczu jest naprawdę prosty. Są arbuzy, które zasadził Blake i wszystkie moje dzikie kwiaty. To ładny kontrast z Los Angeles, trzymam też 20 kurczaków na podwórku tutaj w domu.

Bez względu na to, co je w ciągu dnia, Stefani ma wielką motywację do podejmowania zdrowych wyborów. W rozmowie z brytyjską wersją Elle powiedziała:

Nie chciałabym mieć żadnych zasad i jeść, co chcę, ale przez lata nauczyłam się, że jestem tak rozczarowana, że ​​nie mogę nosić ubrań, które chcę. A jeśli się zawiodę, pojawię się na scenie, kiedy nie wyglądam najlepiej, to nie jest dla mnie zabawne. Po prostu to mnie motywuje.

Jak widać, kilka prostych elementów wpływa na piękną figurę Gwen, ale najważniejsze jest bardzo rozsądne podejście do diety i motywacja, żeby dobrze wyglądać na scenie.


Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

Gwen Stefani w bikini na plaży

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

  • Malina pisze:

    Na wegetarianizmie by tak nie wyglądała. Sama byłam przez lata wege i nikomu nie polecam, zniszczyło mi to nie tylko psychikę ale też wygląd.

  • Gość pisze:

    Figure to ma ale jak dla mnie ona jest tak sztuczna ,oglądam amerykańskiego The Voice i widzę ja zawsze ma sceniczny makijaż, i nie opwiafajcie że jest naturalna podejrzewam że jest stała bywalczynia gabinetu chirurga plastycznego, podobnie zresztą jak wiele celebrytek.

  • Gość pisze:

    Piękna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×