Niewyobrażalna metamorfoza. Gwiazdor słynnego „Tchê Tcherere Tchê Tchê” przypakował, zapuścił zarost, wytatuował ciało i wygląda jak amant rodem z Hollywood! Palce lizać!

Gusttavo Lima metamorfoza

Jak dzisiaj wygląda Gusttavo Lima?

Gusttavo Lima w Brazylii, z której pochodzi, znany jest jako twórca hitów takich jak Inventor dos Amores i Cor de Ouro. Międzynarodową sławę przyniosła mu jednak piosenka Balada Boa (Tchê Tcherere Tchê Tchê), w której promocji pomagał brazylijski piłkarz Neymar. Piosenka była przebojem na całym świecie, w 2012 roku uplasowała się na szczytach list przebojów także w Polsce.

Lima talent wokalny rozwijał już od najmłodszych lat. Kiedy miał zaledwie 9 lat dołączył do zespołu Trio Remelexo, który założyli bracia muzyka. Cztery lata później wybrał jednak występy samodzielne i udał się do Brazylii, gdzie jego solowa kariera nabrała odpowiedniego tempa.

Gusttavo Lima i zagraniczna kariera

Piosenkarz pierwszy album, który zawierał 24 utwory!, wydał jako 19-latek, w 2009 roku. Kawałkiem, który osiągnął wysokie notowania w lokalnym radiu, a także 57 w Billboard Brasil był Rosas, Versos e Vinhos. Rok później Lima podpisał kontrakt z wytwórnią Som Livre i wydał kolejną płytę. Popularność piosenkarza w kraju rosła z każdym rokiem, aż do czasu, w którym przeniosła się ona na cały kontynent, a następnie na resztę świata.

Wszystko za sprawą piosenki Balada Boa (Tchê Tcherere Tchê Tchê), która opiera się głównie na słynnym refrenie, którego nie da się zapomnieć. Warto dodać, że w wolnym tłumaczeniu „Tche Tcherere Tche Tche” znaczy tyle samo co… „Bara bara bara”, stąd podczas występów Gusttavo wykonuje dość sugestywny układ choreograficzny. W promocji przeboju wakacji niewątpliwie pomógł piłkarz Neymar, pojawiając się z Gusttavo co jakiś czas na scenie (wideo poniżej).

W 2012 roku Lima rozpoczął międzynarodową trasę. Podbił m.in. Stany Zjednoczone, gdzie wystąpił w większych miastach, a także Polskę, w której pojawił się pod koniec maja wykonując piosenkę Balada Boa, promującą płytę E Voce.

Prywatnie serce piłkarza skradła śliczna Andressa Suita, z którą pobrał się w 2016 roku. Para ma syna.

Pamiętacie O-Zone? Ich „Dragostea din teï” było hitem wakacji! Co się z nimi stało i jak wyglądają dzisiaj? Sprawdziliśmy!

Eurowizja: 20 lat temu po raz pierwszy zwycięzcę wybrali widzowie. Transeksualna wokalistka z Izraela wywołała prawdziwą rewolucję! Co się z nią stało po słynnym występie?

Pamiętacie serial „Luz Maria”? Słynna Lucecita ma dzisiaj 42 lata i wygląda lepiej niż kiedykolwiek


Gusttavo Lima w 2012 roku

Gusttavo Lima w 2012 roku

Gusttavo Lima w 2012 roku

Gusttavo Lima w 2012 roku

Gusttavo Lima bez koszulki

Gusttavo Lima bez koszulki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×