Grzegorz z Rolnik Szuka Żony zdradził, jak nazwie swoją córkę! Jest tradycjonalistą dlatego…

Grzegorz i Anna Bardowscy

Grzegorz i Anna Bardowscy

Grzegorz z Rolnik Szuka Żony o życiu po ślubie

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim to druga para, która poznała się w programie Rolnik Szuka Żony i postanowiła wziąć ślub! Kilka tygodni przed nimi na ślubnym kobiercu stanęli Agnieszka i Robert. To nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że para jest już gotowa, aby mieć pierwsze dziecko.

Zobacz: Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka żony” spodziewają się dziecka?!

Okazuje się, że Grzegorz jest tradycjonalistą. Pochwalił się, że jego ukochana przejęła już jego nazwisko. Wie także, jak będzie się nazywała jego pierwsza córeczka:

Drodzy rodacy. Bycie tyranem – zobowiązuje ! Dlatego nakazałem Ani przyjęcie mojego nazwiska. A w przyszłości swoja córkę nazwę Tradycja. A tak poważnie, najzwyczajniej w świecie dogadaliśmy się w tej sprawie bez żadnego problemu. Z resztą jak ze wszystkim.

Oczywiście to tylko żart, ale w dzisiejszych czasach gwiazdy uwielbiają dawać swoim dzieciom niespotykane i często dziwne imiona. Tradycja – byłoby oryginalnie ale z pewnością znalazłyby się dziwniejsze 🙂 Grzegorz dodaje również, że z Anią trwają w bezkonfliktowym związku:

Nasz każdy problem obgadujemy, wymieniamy zdania. Za nic w świecie nie chciał bym żeby moja żonka była nieszczęśliwa. Póki co nasze dni są pełne uśmiechu, miłości i zrozumienia. Udanej majówki!

Życzymy szczęścia i wytrwałości w związku 🙂

Zobacz także: Wpadka na ślubie Grzegorza i Anny z „Rolnik szuka żony”! Pan młody przyznał, że…

Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony ślub

Grzegorz Bardowski wie jak nazwie swoją córkę 

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim są już po ślubie 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×