I po tajemnicy! Partner Olgi Frycz opowiedział o ślubie i ciąży aktorki. Ujawnił kulisy ich związku

Olga Frycz partner

Olga Frycz partner

Grzegorz Sobieszek o związku z Olgą Frycz

O życiu prywatnym Olgi Frycz do niedawna wiadomo było nie wiele. Aktorka bardziej znana jest ze swoich ról niż skandali, wpuszczania kamer do swojego mieszkania czy brylowania na stołecznych salonach. Ostatnio jednak w życiu Frycz zaszło kilka zmian – znalazła miłość, a wkrótce zostanie mamą. Lada dzień gwiazda urodzi swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest jej partner – Grzegorz Sobieszek.

Ukochany Olgi na łamach magazynu Pani ujawnił sekrety z ich związku. Grzegorz przyznał, że to Frycz o niego zabierała, czym go szczególnie ujęła:

Olga ujęła mnie tym, że starała się o naszą relację. Nasz związek nie zrodził się z miłości od pierwszego wejrzenia. Byłem ostrożny, wyważony, może nawet zbyt chłodny. Zdecydowały moje przeżycia z przeszłości. Olga zachowywała się spontanicznie, była radosna, otwarta i autentyczna. Poczułem pierwszy raz od dawna, że jestem dla kogoś na tyle ważny, żeby się starać.

Olga Frycz okazała się partnerką idealną, dokładnie taką jakiej poszukiwał jej ukochany:

Wcześniej nie spotykałem takich kobiet. W moim środowisku dziewczyny zwykle uważały, ż zajmowanie się domem nie przystoi kobietom w XXI wieku. Jak Olga zaproponowała, że zrobi mi śniadanie, to mało z łóżka nie spadłem. (…) Ma dobre serce. To kluczowe, bo chyba nie umiałbym pokochać kogoś, kto nie ma w sobie wrażliwości.

Nie zabrakło też odpowiedzi na pytania dotyczące ślubu i ciąży:

Znajomi pytają, czy zamierzamy wziąć ślub. Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku. Ja tego nie potrzebuję, ale Olga uważa inaczej. Więc pewnie jak zawsze znajdziemy kompromisowe rozwiązanie. (…) Jak się dowiedziałem, że Olga jest w ciąży, poczułem w tym momencie wielką radość i wielki lęk. Lubię czuć, że mam wpływ na to, co się dzieje w moim życiu. A tu zaczyna się przygoda. Dużo rozmawiamy z Olgą o byciu rodzicami. Każde z nas reaguje na tę sytuację inaczej. Olga zastanawia się nad ubrankami, jak zaaranżować pokój, a ja myślę jakie idee przekazać swojemu dziecku.

Kim jest Grzegorz Sobieszek?

Partner Olgi Frycz ma 35 lat. Jest psychopedagogiem, byłym zawodnikiem i trenerem sztuk walki. Na co dzień współpracuje z fundacjami zajmującym się trudną młodzieżą, a także prowadzi sieć klubów sztuk walki Academia Gorila oraz firmę organizującą targi jubilerskie.

Przełom! Olga Frycz pokazała zdjęcie z ojcem. Fani przecierają oczy z niedowierzenia!

Zero makijażu i nowa fryzura. Ciężarna Olga Frycz nieźle zaskoczyła fanów swoją metamorfozą

Olga Frycz jest już gotowa do porodu! Pochwaliła się pięknym pokojem dla dziecka! Zdradziła też zaskakujące plany na przyszłość

Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład


Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek

Grzegorz Sobieszek - partner Olgi Frycz

Grzegorz Sobieszek - partner Olgi Frycz

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×