Szukaj

Był gwiazdą pierwszego „Big Brothera”. Po programie wyjechał z Polski i zrobił karierę na obcym kontynencie. I jeszcze jak się zmienił!

Big Brother

Big Brother

Gwiazdor programu Big Brother po kilkunastu latach zdradza, jak wygląda jego życie. Okazuje się, że wyjechał z Polski i zrobił wielką karierę. Spodziewaliście się tego?

Program Big Brother swoją wielką premierę miał w 2001 roku. Zasady tego show od lat pozostają niezmienne. Grupa nieznajomych osób wprowadza się do jednego domu. Gdzie mieszka odcięta od świata pod całodobową obserwacją kamer. Uczestnicy przez cały okres trwania programu są odcięci od jakichkolwiek informacji ze świata zewnętrznego. Jedynym sygnałem z zewnątrz jest to, co wydobywa się z głośników, czyli głos Wielkiego Brata. Wydaje on różne polecenia i prosi mieszkańców swojego domu o udział w przeróżnych zadaniach.

Co dwa tygodnie, w programie odbywają się tak zwane nominacje. Uczestnicy typują spośród mieszkańców jedną osobę, która według niej powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Na zwycięzcę show czeka oczywiście atrakcyjna nagroda. W pierwszej edycji było to aż 500 000 złotych. Nie da się również ukryć, że to uczestniczy pierwszego programu najbardziej zapadli widzom w pamięci. Któż nie pamięta Gulczasa, Klaudiusza, czy Manueli. Jeden z mieszkańców zrobił jednak dosyć spektakularną karierę. Co po wielu latach od zakończenia show robi Grzegorz Mielec?

Grzegorz Mielec: jak wygląda jego życie po programie Big Brother?

Wielu mieszkańców Domu Wielkiego Brata po zakończeniu programu miało chrapkę na show-biznes. Pojawiali się oni także w innych programach rozrywkowych, byli zapraszani do udziału w reklamach oraz do wielu innych projektów. Nie było tak jednak w przypadku Grzegorza, który po opuszczeniu show nie chciał zaistnieć na łamach kolorowej prasy. Mężczyzna szybko zniknął i nie wzbudzał zainteresowania tabloidów.

Po 19 latach od zakończenia programu okazało się, że nie mieszka on nawet w Polsce. Od wielu lat jego domem jest Brazylia, a konkretnie Sao Paulo. W rozmowie z portalem Plejada celebryta zdradził, jak wygląda jego życie.

Zawodowo zajmuję się promowaniem polskiej kultury w Brazylii. Wiele osób kojarzy tu polskie nazwiska takie jak Lech Wałęsa, Jan Paweł II, Maria Skłodowska-Curie. Moim zadaniem jest opowiadanie o dokonaniach wielkich Polaków za granicą, zapraszamy tu polskie zespoły, organizujemy różne wystawy sztuki i spotkania z Polakami. Wiele osób tutaj nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że Fryderyk Chopin był również Polakiem. Współpracuję między innymi z Instytutem Adama Mickiewicza, organizujemy różne spektakle teatralne. Uświadamiamy również ludzi, że obozy koncentracyjne nie były polskie, tylko ich miejsce znajdowało się na terenie Polski.

Okazuje się, że Grzegorz spróbował też swoich sił w aktorstwie. Udało mu się zagrać w jednej z brazylijskich telenoweli. Wszystko dzięki polskiemu akcentowi.

Serial opowiadał o polskim księdzu, który był nauczycielem. Producenci poszukiwali kogoś, kto miałby polski akcent. Poszedłem na kilka castingów i tak dostałem rolę w brazylijskiej telenoweli. Dla mnie to było takie trochę brazylijskie Hollywood i świetne doświadczenie. Była to krótka 10-odcinkowa seria telenoweli brazylijskiej w sezonie letnim.

Uczestnik pierwszej edycji programu Big Brother, zdradził również, że nadal utrzymuje przyjacielskie stosunki z pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata.

 

 


Grzegorz Mielec Big Brother

Grzegorz Mielec Big Brother

gulczas9

Gulczas, a jak myœlisz??? komedia, Polska 2001 re¿. Jerzy Gruza scena z: Manuela Michalak, Alicja Walczak, Karolina Pachniewicz, Grzegorz Mielec, Piotr Gulczyñski, Klaudiusz Sevkoviè, Janusz Dziêcio³, Monika Sewio³o SK: premiera filmu "Gulczas, a jak myœlisz???", Polska 2001 fot. Proñczyk/AKPA

Grzegorz Mielec Big Brother

Grzegorz Mielec Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×