Szukaj

Patrycja Markowska ma brata. Niewielu wiedziało, że jej ojciec ma jeszcze jedno dziecko. Co o nim wiemy?

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska ma brata. Jej ojciec Grzegorz Markowski ma jeszcze jedno dziecko, które powitał na świecie, gdy był nastolatkiem. Jakie mają relacje?

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek, której twórczość cieszy się sporą popularnością wśród odbiorców. Dowodem może być fakt, że aż dwa jej albumy osiągnęły status platynowej płyty. Piosenkarka nie tylko skupia się na działalności muzycznej, ale także angażuje się w różne projekty telewizyjne.

Markowska pojawiła się w show TVN Ameryka Express, a także jako trenerka w The Voice of Poland. Wiadomo jednak, że w drugim programie na razie nie wystąpi. Jak podkreśliła w rozmowie z Jastrząb Post, ta przygoda dobiegła końca:

Nie tęsknie. To była wspaniała przygoda. Ale ja mam tak, że jak już jakąś przygodę kończę, to nie myślę o tym, że mogłabym wrócić. Przed chwilą Rafał Collins powiedział, że minął już równo rok od programu Ameryka Express. Powiedziałam, że wspaniale. To jest tak, że pewne rzeczy przychodzą. A teraz jestem skupiona na nowym singlu, na nowych piosenkach – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Grzegorz Markowski: syn. Kim jest brat Patrycji Markowskiej?

Patrycja talent muzyczny odziedziczyła w genach. Jej ojciec, Grzegorz, jest cenionym muzykiem, który od 1980 roku spełnia się jako wokalista zespołu Perfect. Grupa po raz ostatni wystąpi w 2021 roku. Wówczas zakończy swoją wieloletnią działalność.

Okazuje się, że Patrycja nie jest jedynym dzieckiem Grzegorza Markowskiego. Jak informował jakiś czas temu Fakt, muzyk został ojcem w bardzo młodym wieku, miał zaledwie 15 lat. Matką dziecka jest jego koleżanka z sąsiedztwa z Józefowa. Para rozstała się jeszcze zanim ich syn przyszedł na świat.

Aktualnie Piotr ma 52 lata. Ma dwie córki. Jest dyrektorem w jednej z dużej agencji ubezpieczeniowej. Z ojcem ma jedynie sporadyczny kontakt:

 Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami – powiedział Piotr w rozmowie z Faktem.

Grzegorz Markowski na temat syna wypowiedział się kilka lat temu w wywiadzie dla Twojego imperium. Powiedział, że mamą chłopca był w bardzo krótkim związku, który nie miał prawa przetrwać:

Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek! […] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej… Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?

Muzyk dodał, że chociaż sam był bardzo młody, płacił alimenty na Piotra do czasu, gdy skończył 23 lata:

Rodzice mamy Piotra byli bardzo zamożni i otoczyli ją najlepszą opieką, jakiej mogła wtedy potrzebować. A ja… Trudno zachować się dorośle, kiedy nie ma się nawet zarostu. Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czasu, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną.

Piotr, który jest osiem lat starszy od swojej siostry, Patrycji, nie ma z nią kontaktu:

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam – mówiła o swoim bracie Patrycja Markowska.

Jesteście zaskoczeni?


Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – Futro z misia

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – Futro z misia

Dodaj komentarz

  • tak pisze:

    Przykre, mozna nie kochac matki ale kochać dziecko i zbudowac z nim więź. Co prawda ciezko to zrobic w wieku 15 lat i pewnie się o tym nie mysli, ale kiedy ma sie 30 parę zawsze mozna spróbowac nawiązac jakąś relacje, poznac własnego syna….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×