Perfect zakończył działalność, ale na scenę wraca Grzegorz Markowski. O co tu chodzi? Patrycja rozwiała wątpliwości krótkim komentarzem

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski na początku tego roku oficjalnie pożegnał się z zespołem Perfect. Po kilku dekadach współpracy postanowił odpocząć od koncertów. Teraz jednak da solowy występ. Córka wokalisty zdradziła, dlaczego tak naprawdę odszedł z formacji. 

Zespół Perfect przez ponad cztery dekady nieprzerwanie brylował na muzycznej scenie. Przez lata działalności zdobył uznanie fanów, a na ich piosenkach wychowało się kilka kolejnych pokoleń. Najbardziej rozpoznawany był oczywiście lider formacji, czyli Grzegorz Markowski, który grał z rockową kapelą od 1980 roku. Jego charakterystyczny wokal, energia i niezwykła charyzma przyciągały na koncerty prawdziwe tłumy.

Przez wiele lat muzycy byli na szczycie swojej popularności. Przez dekady działalności udało im się wydać 10 studyjnych albumów. Pojawiło się w sprzedaży także kilka krążków z tras koncertowych oraz materiałów wideo. Nie zabrakło też innych kompilacji z ich udziałem. Zagrali niezliczoną wręcz ilość koncertów, a żadna duża impreza muzyczna w kraju nie mogła się odbyć bez udziału Perfectu. Od dłuższego czasu mówiono o tym, że skład planuje ruszyć w ostatnią trasę koncertową i zakończyć swoją działalność w ten sposób żegnając się z fanami. Kilka tygodni temu poinformowano jednak, że koncerty się nie odbędą i wydano oświadczenie w social mediach.

Grzegorz Markowski wraca na scenę. Sprawę skomentowała jego córka

Na początku tego roku w mediach pojawiły się informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego. Wokalista zdecydował się odejść z formacji i nie brać udziału w pożegnalnej trasie koncertowej. Po pewnym czasie muzycy, którzy chcieli zagrać bez niego, również zrezygnowali ze swoich planów.

Okazuje się jednak, ze fani będą mogli zobaczyć gwiazdę rocka ponownie na scenie. Muzyk, który czuje się już lepiej, weźmie udział tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Świata. Córka artysty wyjaśniła, dlaczego zdecydował się odejść z Perfectu, a jednak nadal będzie pojawiał się na scenie.

On nie ma siły grać wielkich tras. Bardzo długie grali koncerty z Perfectem, wycieńczające fizycznie. Tata nigdy nie stał przy mikrofonie, to było zawsze szaleństwo. Także to był ogromny wysiłek. Był bardzo uczciwy do swoich odbiorców. I ten rozdział się po prostu zamknął. […]. Mam nadzieję, że takie krótkie formy, gdzieś gościnnie coś zaśpiewa, skomponuje, to będzie to robił -cytuje Patrycję Markowską portal se.pl.

Grzegorz Markowski i jego córka Patrycja, wezmą razem udział w tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Świata. Impreza odbędzie się w sobotę 19 czerwca w sposób hybrydowy. Część gwiazd pojawi się na wrocławskiej Pergoli w kompleksie Hali Stulecia, a były lider Perfectu połączy się z uczestnikami on-line. Wiadomo, że zaśpiewa swój wielki hit – Nie płacz Ewka. Cieszycie się, że znowu usłyszycie jego głos?


Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – Futro z misia

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – Futro z misia

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski - Instagram

Patrycja Markowska Grzegorz Markowski - Instagram

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×