Wrócił na scenę po prawie 20 latach. Tak dziś wygląda Grzegorz Markocki z „Baru”. Pamiętacie jego ślub w reality-show?

Grzegorz Markocki z Baru

Grzegorz Markocki z Baru

Grzegorz Markocki z Baru wystąpił na festiwalu w Opolu w hołdzie dla swojego mentora – Krzysztofa Krawczyka. Jak zmienił się uczestnik popularnego reality-show? Ile ma lat? Zobacz nowe zdjęcia dawno niewidzianego wokalisty.

Przez emitowany prawie 20 lat temu Bar, będący odpowiedzią na Big Brothera, przewinęło się kilku uczestników, którym udało się na dłużej zagrzać miejsce w show-biznesie. Wśród nich są Dorota Rabczewska, Maja Frykowska czy Iwona Węgrowska. Swego czasu pięcioma minutami sławy cieszył się również Grzegorz Markocki.

Wschodzący wokalista wylansował przebój Królem być rock’n’rolla, a w trakcie show ożenił się z poznaną na planie uczestniczką – Izabelą. Ich emitowany na Polsacie ślub był widowiskowy, ale małżeństwo rozpadło się krótko po zakończeniu programu.

Markocki od początku zapewniał, że marzy się mu kariera w branży muzycznej. O tym, jak bardzo kocha występy na dużej scenie, może świadczyć jego udział w Szansie na sukces. W 1998 roku wystąpił w odcinku, którego gościem był Krzysztof Krawczyk. Zaśpiewał wówczas przebój Ostatni raz zatańczysz ze mną. Tak bardzo ujął artystę, że dostał pierwsze miejsce.

Grzegorz Markocki z Baru. Jak dziś wygląda?

Od tego momentu o Grzegorzu słuch zaginął. Zniknął z salonów, przestał pojawiać się w programach telewizyjnych i skupił się na swoich sprawach. Tym bardziej widzowie TVP byli zaskoczeni, gdy mężczyzna pojawił się na festiwalu w Opolu podczas koncertu, który był dedykowany Krzysztofowi Krawczykowi.

Markocki w trakcie show wykonał przebój swojego mentora, którym wygrał Szansę na sukces. Na scenie rozpierała go energia. Nie był w stanie ustać w miejscu – biegał z mikrofonem z jednego końca sceny na drugi, zagrzewając publiczność do klaskania i wspólnego śpiewania. A jak dziś wygląda?

Grzegorz 2 kwietnia skończył 46 lat. Nadal czaruje widzów szerokim, śnieżnobiałym uśmiechem i włosami w kolorze jasnego blondu. Można odnieść wrażenie, że od czasu Baru prawie w ogóle się nie zmienił. Na jego twarzy próżno szukać zmarszczek. Wciąż może pochwalić się smukłą sylwetką i wyrazistym stylem.

Dla porównania publikujemy stare zdjęcia artysty. Przypominamy też jego ślub z Izą – jeden z najbardziej przełomowych momentów w polskiej telewizji.


Grzegorz Markocki – Opole 2021

Grzegorz Markocki – Opole 2021

Grzegorz Markocki – Opole 2021

Grzegorz Markocki – Opole 2021

Grzegorz Markocki - Opole 2021

Grzegorz Markocki - Opole 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×