Polski aktor rozpływa się nad księciem Williamem, za to o Kate… Ma uwagi. „Nie znam się na modzie, ale…”

Grzegorz Małecki o wizycie Kate i Williama

Grzegorz Małecki o wizycie Kate i Williama

Grzegorz Małecki o Kate i Williamie w Polsce

Wizyta Kate i Williama dobiegła końca i na pewno będzie co wspominać. Książęca para zrobiła na wszystkich niezwykłe wrażenie, a media rozpisywały się o każdym ich spotkaniu, geście i słowie. Nic dziwnego, w końcu w porównaniu z tym co dzieje się teraz w Polsce, to dwójka uśmiechniętych, uważnych i życzliwych dyplomatów wydaje nam się kroplą wody na pustyni.

Pożegnanie Kate i Williama z Polską! Nawet piękna stylizacja księżnej nie wygrała z niesfornymi dziećmi

Dlatego też każdy śledził przebieg wizyty Kate i Williama z innego powodu. I również Grzegorz Małecki, aktor, syna Anny Seniuk, obserwował to jak przebiega pobyt Kate i Williama – a swoimi przemyśleniami podzielił się na Facebooku:

Odwiedził nas brytyjski następca tronu książę William. Nasze brukowce oczywiście posikały się z radości, że będą mogły poczuć się jak „The Sun” i z bliska ocenić nową kieckę Kate Middleton.
Nie znam się na modzie, ale wysłuchałem sobie przemówienia księcia. W pierwszym zdaniu powiedział, że jutro odwiedzi teatr w Gdańsku, potem wspomniał o Szekspirze i przypomniał, że Polska jest jednym z pierwszych krajów, w którym wystawiane były dzieła genialnego dramatopisarza. I naprawdę powiem Wam, że mnie wcięło. Próbuję przypomnieć sobie jakiekolwiek przemówienie polskiego dyplomaty, polityka, męża stanu, w ogóle czyjekolwiek wystąpienie, które zaczęłoby się od słów o kulturze. Nie pamiętam. Może dlatego nasza polityczna rzeczywistość wygląda tak jak wygląda. I może dlatego Wielka Brytania była, jest i będzie potęgą. Bo jej władcy wiedzą, że tylko kultura, w każdym wymiarze tego słowa, kształtuje wolność i ducha człowieka.

Absolutnie się zgadzamy, że William zwrócił uwagę na kwestie w naszej polityce od dawna nie podnoszone, jednak to, że ludzie chcą czytać o sukienkach Kate, które zostały zaprojektowane przez Polaków nie jest niczym złym. To raczej powód do dumy 🙂

Gosia Baczyńska ujawniła kulisy współpracy z Kate! Jak wyglądały przymiarki, ile kreacji stworzyła i dlaczego uważa, że księżna wybrała… nieodpowiednią?

Książęca para przed wylotem do Berlina

Książęca para przed wylotem do Berlina

Grzegorz Małecki - konferencja serialu

Grzegorz Małecki o wizycie Kate i Williama


Kate i William żegnają się z Warszawą

Kate i William żegnają się z Warszawą

Kate i William w Polsce, przed wylotem do Gdańska

Kate i William w Polsce, przed wylotem do Gdańska

Kate i William w Stutthof

Kate i William w Stutthof

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×