Grzegorz Krychowiak zaskoczył fryzurą w meczu Polska-Anglia. Fanów zamurowało, a potem… Ciekawe porównanie

Grzegorz Krychowiak - fryzura

Grzegorz Krychowiak - fryzura

Grzegorz Krychowiak w ostatniej chwili dołączył do kolegów z drużyny, żeby zagrać na Wembley z Anglikami. W trakcie meczu spadła mu gumka podtrzymująca włosy. Fani zaniemówili, a potem zaskoczyli porównaniem.

Grzegorz Krychowiak jest jednym z czołowych graczy polskiej reprezentacji. Na co dzień występuje w Rosji, w Lokomotiwie Moskwa, ale w swojej karierze zdobywał doświadczenie w innych, czołowych ligach Europy, w Hiszpanii, Anglii czy Francji.

Znany jest z zamiłowania do mody. Z tej miłości jakiś czas temu otworzył swoją markę Balamonte. Piłkarz tworzy szyte na miarę garnitury, a jego firma prężnie się rozwija.

Ostatnio zapuścił włosy, ale tak naprawdę nie wiadomo, jak długie już są, bo cały czas nosi je mocno spięte. Zmieniło się to w meczu Polska-Anglia.

Grzegorz Krychowiak jak Jezus w meczu Polska-Anglia

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy Krychowiak zagra z Anglikami. COVID-19 stwierdzono u niego i Kamila Piątkowskiego. Jako że jest ozdrowieńcem, podjęto rozmowy z UEFA, które mają wyjaśnić, czy jednak będzie mógł pojawić się w środę na Wembley:

Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu.

Krychowiaka poddano kolejnemu testowi, który pokazał wynik negatywny.

Mamy potwierdzenie, że test Grzegorza Krychowiaka jest negatywny i mamy nadzieję, że wkrótce do nas dołączy.

Ostatecznie piłkarz wsparł kolegów w ważnym meczu. Jednak tego, co się wydarzyło, chyba nikt nie przewidział. W 4. minucie spotkania po jednym ze starć Grzegorz Krychowiak zgubił gumkę do włosów. Zawodnik na co dzień gra z pasmami upiętymi w kucyka, ale brak podtrzymania sprawił, że czupryna się rozsypała.

Kibice najpierw zaniemówili, a potem zaczęli komentować. Zauważyli, że fryzura piłkarza jest podobna do tych, w jakich w przeszłości grali reprezentacji Polski. Inni natomiast dopatrzyli się podobieństwa pomiędzy Grzegorzem a… Jezusem. Zajrzyjcie do galerii.


Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Grzegorz Krychowiak w długich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×