Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Grzegorz Krychowiak ma szansę na wielką karierę w Rosji! Czy gwiazdor zabierze ze sobą piękną Celię wraz z ciężarówką luksusowych ciuchów?


Zagra w jednym klubie z Maciejem Rybusem!

Grzegorz Krychowiak przeprowadzi się do Rosji

W karierze sportowej Grzegorza Krychowiaka, ostatnio nastąpiła niepokojąca kibiców stagnacja. Przypomnijmy, że przystojny polski piłkarz, po swoim nieudanym transferze do Paris Saint Germain, w którym większość czasu spędził na ławce rezerwowych, razem z piękną Celią wyprowadził się z Paryża, bowiem został wypożyczony do West Bromwich Albion, gdzie niestety również się nie popisał.

Grzegorz Krychowiak miał pokazać swoją klasę podczas Mundialu w Rosji, niestety po trzech beznadziejnych meczach polskiej reprezentacji, piłkarz wrócił do Polski.

Jak informuje francuski dziennik sportowy L’Equipe, Grzegorz Krychowiak aktualnie z Paris Saint Germain, zostanie wypożyczony, z opcją wykupu za 10 milionów euro, do rosyjskiego klubu – Lokomotiw Moskwa, czyli spotka się z Maciejem Rybusem.

Jednak pozycja Polaka w rosyjskim klubie jest niepewna. Jak sugeruje komentatorka ligi rosyjskiej – Katarzyna Lewandowska, na pozycji Krychowiaka gra obecnie kapitan rosyjskiej drużyny –  Igor Denisow.

Zatem wszystko zależy od trenera moskiewskiego klubu. Czy słynna Krycha zagra, czy też ponownie pogrzeje ławkę rezerwowych, okaże się już niebawem. Miejmy nadzieję, że Polak wreszcie przełamie złą passę i pokaże na co go stać na boisku.

Inaczej przystojniak ma szanse jedynie na karierę modową, szczególnie jeżeli zabierze do Rosji wszystkie swoje luksusowe ciuszki.

Trzymamy kciukiCzy Grzegorz Krychowiak jest nową ikoną stylu?

×