Szukaj

EURO 2016: Niezadowolony Grzegorz Krychowiak po meczu ze Szwajcarią: „Pozostaje niesmak”

Grzegorz Krychowiak o alkoholu

Grzegorz Krychowiak o alkoholu

Grzegorz Krychowiak po meczu Polska-Szwajcaria na EURO 2016

EURO 2016 wkracza właśnie w decydującą fazę. Już za kilka dni dowiemy się, które reprezentacje zagrają w ćwierćfinale mistrzostw Europy w piłce nożnej. Póki co, wśród najlepszych znajdują się: Walia, Polska i, nasz kolejny rywal, czyli Portugalia. 

Zobacz: Z kim Polska zagra w 1/4 finału EURO 2016? Znamy rywala w ćwierćfinale! [KIEDY MECZ?] 

Wciąż nie opadły emocje po fantastycznym spotkaniu Polski ze Szwajcarią w 1/8 finału. Kadra pod wodzą Adama Nawałki sprawiła kibicom wielką radość i co więcej, nie zamierza na tym poprzestać. Póki co, możemy być zadowoleni z postawy naszych piłkarzy. Nie zawodzą: Kuba Błaszczykowski, Łukasz Fabiański i Michał Pazdan. Świetnie spisują się także Łukasz Piszczek czy Artur Jędrzejczyk. Nie można też zapomnieć o dobrej dyspozycji Grzegorza Krychowiaka. Polak wspaniale wykonał rzut karny, który zadecydował o awansie Polski do kolejnej rundy. Krychowiak w rozmowie z Szymonem Borczuchem z TVP Sport przyznał, że nie możemy teraz się poddać i ostudził nieco emocje.

Zdajemy sobie sprawę, że karne to loteria. W tym momencie uważam, że trzeba wyłączyć nerwy i umieścić odpowiednio piłkę. Piąty czy pierwszy to jest równie trudny karny. Byliśmy przygotowani mimo, ze ciężko to wytrenować na treningu. Nie ma przecież presji, nie ma kibiców. Trzeba wyłączyć nerwy i strzelić. Zdajemy sobie sprawę z siły rywala. Pozostaje mały niesmak zwłaszcza po drugiej połowie. Brakowało skuteczności, utrzymania się przy piłce. Nic jeszcze nie osiągnęliśmy. Nie należy popadać w euforię. Żeby coś osiągnąć droga jest jeszcze bardzo długa – mówił

Nie pozostaje nam nic innego, jak zgodzić się z Grzegorzem Krychowiakiem. Teraz spokojnie należy przygotowywać się do starcia z drużyną Portugalii i znaleźć receptę na zwycięstwo.

Zobacz: Russell Crowe znów komentuje mecz Polski! Co tym razem napisał o golu Kuby Błaszczykowskiego?

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak po meczu Polska-Szwajcaria na EURO 2016

Grzegorz Krychowiak wraca do gry po kontuzji kolana

Grzegorz Krychowiak studzi emocje przed ćwierćfinałem z Portugalią na EURO 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×