Szukaj

Grzegorz Krychowiak kończy 31 lat, a Szczęsny wyśmiewa go na urodzinowym nagraniu: „Krychokop”

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak skończył 31 lat. Z tej okazji sportowiec podzielił się ze swoimi obserwatorami zabawnym nagraniem. Jego głównym bohaterem oprócz solenizanta, jest także Wojtek Szczęsny. To trzeba zobaczyć!

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej medialnych piłkarzy polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Zawodnik występujący na pozycji pomocnika w klubie Lokomotiw Moskwa znany jest nie tylko ze swoich sportowych osiągnięć, ale także z wielkiego zamiłowania do mody. Nie ukrywa on, że interesuje się tym i lubi eksperymentować. Już dawno zresztą został okrzyknięty jednym z najlepiej ubranych sportowców. Zawsze zachwyca swoją elegancją i wyczuciem stylu. Jakiś czas temu jednak potrafił nieźle zaskoczyć fanów swoim strojem podczas oficjalnego spotkania.

W dobie pandemii piłkarz stara się załatwiać, jak najwięcej spraw nie wychodząc z domu. Dlatego też nawet podczas oficjalnej konferencji połączył się z innymi jej uczestnikami za pomocą komunikatora. Jak zwykle był niezwykle elegancki, ale jedynie od pasa w górę. W trakcie spotkania nie miał na sobie spodni, czym rozbawił wszystkich internautów. Zainteresowanie fanów wzbudza także jego małżeństwo z piękną modelką Celią Jaunat. Tworzą oni jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Grzegorz Krychowiak kończy 31 lat. Opublikował zabawne nagranie

Grzegorz Krychowiak bardzo prężenie prowadzi swój profil na Instagramie. Zawsze ma dla obserwatorów świeżą dawkę informacji dotyczących życia zawodowego i osobistego. Nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie pokazuje swoją codzienność. Wczoraj sportowiec obchodził 31 urodziny, a z tej okazji opublikował w sieci bardzo zabawne nagranie. Jest ono kompilacją różnych zabawnych scenek i dialogów, w której możemy zobaczyć nie tylko jego, ale także Wojtka Szczęsnego, pozostałych piłkarzy z reprezentacji, a także jego żonę Celię.

Filmik wywołał uśmiech na twarzach internautów.

Dziękuję Wszystkim za życzenia – napisał pod nagraniem Krychowiak.

Na nagraniu widać, że Szczęsnego i Krychowiaka łączy prawdziwa przyjaźń, jednak dzięki odpowiedniemu montażowi wygląda, jakby panowie podczas zgrupowań cały czas sobie dogryzali. Pod urodzinowym postem piłkarza drużyny narodowej nie zabrakło oczywiście kolejnych życzeń urodzinowych, do których my także się dołączamy.


Grzegorz Krychowiak i Wojtek Szczęsny

Grzegorz Krychowiak i Wojtek Szczęsny

Grzegorz Krychowiak i Wojtek Szczęsny

Grzegorz Krychowiak i Wojtek Szczęsny

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×