Szukaj

Półnagi Grzegorz Krychowiak szaleje na Malediwach! Ale to roznegliżowana seksowna Celia Jaunat skradła całe show!

Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat seksowne fotki

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunatna Malediwach

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat na wakacjach. Polski piłkarz i francuska modelka wybrali się na Malediwy. Pokazali na Instagramie gorące zdjęcia – Krychowiak zaprezentował tors, a Célia swoje piękne ciało w bikini.

Grzegorz Krychowiak w slipach i Célia w bikini

Bez wątpienia Grzegorz Krychowiak należy do najprzystojniejszych polskich piłkarzy. Sportowiec ma mnóstwo fanów nie tylko piłki nożnej, ale również mody. Grzegorz jak nikt inny znakomicie zna się na światowych trendach modowych, jest zawsze wystylizowany jak model z mediolańskiego wybiegu. W tym temacie Krychowiak nie ma sobie równych, nawet Robert Lewandowski jest tu bardzo daleko w tyle.

Grzegorz może się również pochwalić przepiękną partnerką, francuską modelką Célią Jaunat. Para mieszka obecnie w Moskwie, zatem mają już prawdziwą srogą zimę. Aby rozgrzać swoje boskie ciała kochankowie polecieli na luksusowe wakacje na Malediwy. Z tej egzotycznej podróży są już śliczne fotki.

Piłkarz wkleił swoje zdjęcie w samych slipach. Jednak większym zainteresowaniem cieszy się Instagram seksownej Celii, która zaprezentowała się w zmysłowym bikini, prężąc słodko swoje pośladki do obiektywu.

Zatem dla każdego coś miłego. Mamy z czego wybierać 🙂

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pokazali jesienne stylizacje: „Facet dobrany do torebki”

Grzegorz Krychowiak wydał fortunę na dwie rzeczy! Za samą kurteczkę z jagnięcej skóry zapłacił ponad 13 tysięcy złotych!

Czy Grzegorz Krychowiak ubiera się w sieciówkach? Odpowiedź najbardziej stylowego członka polskiej reprezentacji was zadziwi! [WIDEO]


Cristiano Ronaldo czy Grzegorz Krychowiak? Który jest bardziej HOT?

×