Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat wystąpili w gorącym klipie walentynkowym! Ile namiętności! [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Walentynki

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Walentynki

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat nagrali teledysk

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat nagrali romantyczny teledysk z okazji walentynek. Para opublikowała klip na swoich profilach, składając życzenia wszystkim zakochanym.

Przystojny Grzegorz Krychowiak oraz zjawiskowo piękna francuska modelka, Célia Jaunat, tworzą parę od ośmiu lat. Polski gwiazdor poznał śliczną Francuzkę przypadkowo, w sklepie z wyposażeniem łazienek. Krychowiak kupował wówczas kafelki do swojego mieszkania. Gdy tylko zobaczył piękną Célię, natychmiast się w niej zakochał. Od tego czasu para jest niemal nierozłączna. Modelka towarzyszy ukochanemu prawie zawsze.

Nikogo nie dziwi więc fakt, że kochankowie postanowili dołączyć do grona gwiazd, które z okazji walentynek zdominowały internet. Grzegorz postanowił 14 lutego publicznie wyznać miłość swojej ukochanej. Zrobił to oscarowo! Sportowiec wraz z modelką nagrali romantyczny teledysk do piosenki L’amour, który oboje opublikowali na swoich profilach społecznościowych.

W roli głównej tej niezwykłej produkcji wystąpił najprzystojniejszy polski piłkarz wraz ze swoją zmysłową Célią. Para odegrała kilka romantycznych scen z bukietem czerwonych róż, jest również fragment przedstawiający krótką kłótnię, nudną rozmowę, a także cały zestaw romantycznych czułości. W tej oryginalnej formie zakochana para przebiła wszystkie swoje wcześniejsze sesje zdjęciowe, nawet te rozbierane.

Okazuje się, że kochankowie mają ukryty talent aktorski, dzięki któremu znakomicie przekazali swoim fanom różne strony swojej miłości:

Szczęśliwych Walentynek dla wszystkich zakochanych, ale też i dla singli. Dzień jeszcze się nie skończył, więc nie traćcie wiary – napisała pod filmem Célia.

Zobaczcie jak zaprezentował się polski piłkarz w roli amanta filmowego.

View this post on Instagram

L’amour ❤️ @celiajaunat #saintvalentin

A post shared by Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) on

Oszaleliśmy! Célia Jaunat w skąpym bikini pokazała najlepsze co tylko mogła! Widoki nie z tej ziemi! [WIDEO]

Romantyczny Grzegorz Krychowiak w samej bieliźnie pręży nagi tors dla pięknej Celii Jaunat! Kochankowie są na Malediwach!

Fani wyśmiali Grzegorza Krychowiaka! Wszystko przez niefortunną stylizację


Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na safari

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na safari

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Malediwach

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Malediwach

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w Moskwie

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w Moskwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×