Grzegorz Hyży dodał romantyczne zdjęcie z ciężarną żoną. Takie kadry to rzadkość na profilu muzyka

Grzegorz i Agnieszka Hyży

Grzegorz i Agnieszka Hyży

Grzegorz Hyży podzielił się z internautami bardzo romantycznym zdjęciem z Agnieszką Hyży. Takie ujęcia nieczęsto pojawiają się na profilu muzyka. Zobaczcie.

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz wzięli ślub 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Dla obojga była to druga ceremonia. Są jedną z tych par, które wzbudzają spore emocje w mediach. Na początku ich związek wywoływał wiele negatywnych komentarzy. Obecnie artysta i piękna prezenterka Polsatu są razem już tak długo i żyją w harmonii, że nie muszą nikomu niczego udowadniać.

Niedawno świętowali 6. rocznicę ślubu. Kadry, którymi dzieli się muzyk, są romantyczne, ale nieczęsto można je zobaczyć na jego profilu. Podobnie jak najnowsze zdjęcie z ciężarną żoną.

Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu z ciężarną Agnieszką Hyży

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży po raz pierwszy pojawili się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w grudniu 2014 roku. Wtedy jeszcze nie mówili o swoim związku. Przełomem okazała się konferencja prasowa imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2015, na której przestali ukrywać, że są razem i nie szczędzili sobie czułości przed obiektywami fotoreporterów. Zaręczyli się zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Szczęśliwą wiadomość ogłosili w mediach w marcu 2015 roku. Kilka miesięcy później Grzegorz i Agnieszka wzięli ślub.

Właśnie oczekują narodzin pierwszego dziecka. Droga do tego nie była łatwa, czym podzieliła się w sieci Agnieszka. Kilka tygodni temu była gościem programu Miasto Kobiet, gdzie opowiedziała, jak trudne były starania o potomka i początki ciąży.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a małżonkowie już odliczają dni do momentu, kiedy przytulą maluszka. Romantycznym zdjęciem z żoną podzielił się w sieci Grzegorz. To nieczęsty widok na jego profilu.

Słowa są niepotrzebne – napisał.

Na pełnym miłości kadrze widzimy Agnieszkę, która wtulona w męża z przymkniętymi oczami otrzymuje od niego całusa. Cudowna sceneria dopełnia obrazu. Fotografia zachwyciła internautów, którzy nie szczędzą komplementów.


Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu z ciężarną Agnieszką Hyży

Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu z ciężarną Agnieszką Hyży

Agnieszka Hyży baby shower

Agnieszka Hyży baby shower

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×