Szukaj

Grzegorz Hyży nie miał dobrego debiutu w roli jurora w „The Voice of Poland”! Internauci nie szczędzili słów krytyki!

The Voice of Poland zarobki

The Voice of Poland zarobki

Grzegorz Hyży skrytykowany przez widzów The Voice of Poland

1 września na antenie TVP rozpoczęła się 9 edycja The Voice of Poland. Za nami pierwsze Przesłuchania w ciemno, w czasie których na scenie pojawili się uczestnicy marzący o wielkiej karierze. Przypomnijmy, że podczas nowego sezonu show, zmienił się skład trenerów. Zatem na fotelach jurorskich tym razem zasiedli: Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Grzegorz Hyży oraz Michał Szpak.

Podczas przesłuchań trenerzy pozyskali pierwszych uczestników do swoich drużyn. Jak na razie nikt nie powalił jurorów swoim talentem, jednak to był dopiero pierwszy odcinek. Większej obserwacji zostali jednak poddani nowi jurorzy. Widzowie, a szczególnie wierni fani programu, z ogromną uwagą śledzili każdy ruch debiutujących w roli jurorów piosenkarzy.

 Według internautów najsłabiej wypadł dziś Grzegorz Hyży. Jedna z internautek wyraziła bardzo dosadnie swoje zdanie:

Hyży jest tak irytujący, on jest tam zbędny, jest jak wrzód na tyłku

Na ten komentarz odpowiedziała małżonka Grzegorza – Agnieszka Hyży:

Szanuje i doceniam każdą opinię, każdy może mieć swoje zdanie, ale czasem można pohamować swobodę języka i zachować pewien poziom wypowiedzi

A co wy myślicie o Grzegorzu w roli jurora?

 

The Voice of Poland: Już wiadomo co z 9 edycją show!

Gigantyczne zmiany w „The Voice”! Dwie nowe gwiazdy i powrót poprzedniej jurorki!

Ekipa „The Voice 9” w komplecie. Wielki debiut nowych trenerów przyćmił Michał Szpak! Wszyscy patrzyli tylko na niego!


Michał Szpak w kostiumie kalmara

Michał Szpak w kostiumie kalmara

Michał Szpak – The Voice of Poland 9

Michał Szpak – The Voice of Poland 9

Grzegorz Hyży – The Voice of Poland 9

Grzegorz Hyży – The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

 • Gość54 pisze:

  Co to zap juror /Hyży/, który nie ma żadnego wykształcenia muzycznego ?
  Edukację skończył ma liceum ogólnokształcącym !!!!

  Poza tym, irytująca jest jego wymowa np. „pioseńki”, co chwila powtarzane.

  Jak człowiek, który nie słyszy fałszu we własnych słowach, może oceniać innych !!!?

  Rozumiem, że pewnie jest to jakaś naleciałość środowiska, gdzie H. się wychował, ale obecność w jury zobowiązuje do poprawnej polszczyzny !

  Hyży, dla mnie DNO !

 • Gość pisze:

  Piotr Cugowski pozytywnie zaskoczył. Nie mówi za dużo, ale wypowiedzi są profesjonalne. Patrycja Markowska, jak zwykle klepie bez opamiętania, bo nie chce nikogo za bardzo skrytykować. Michał Szpak jak zawsze empatyczny i trochę zakręcony, jak to on. Grzegorz Hyży zadufany w sobie, zrozumiały, ogólnie niesympatyczny. Podsumował go zresztą Piotr, mówiąc o jego zachowaniu względem uczestniczek:,, To nie Top Model,,

 • Gość pisze:

  Panie Hyży, jeżeli cytuje się czyjeś powiedzenie, to należałoby powiedzieć czyje ono jest. To jedno z najbardziej znanych powiedzeń Leszka Milera, a nie pana. Nie przypisuje się sobie takich rzeczy.

 • Cesonia pisze:

  Hyzy zwyczajnie wykolegowal starego kumpla. Zeby sie go pozbyc dolozyl mu nie jednego a dwoch konkurentow, tym samym zmniejszajac szanse Wojtka. Natomiast co do Kirila to slow mi brak, wyeliminowal go juz na samym poczatku proponujac do zaspiewania polska piosenke. Premedytacja czy nietrafne decyzje?

 • Iza pisze:

  Pan Chyży może umie spiewać ale jest kompletnie pozbawiony charyzmy i poczucia humory. Na mnie sprawia wrażenie osoby niesympatycznej. Od lat ogladam „Voice of Poland” i z przykroscia stwierdzam, ze pan Chyży psuje mi przyjemność oglądania !

 • Gość pisze:

  Najbardziej lubie Michala poniewaz chociaz najmlodszy to ma najwieksza klase.Sam doszedl do tego co ma bez wsparcia tatusiow.Patrycja jest beznadziejna,Hyzy gbur a Cugowski bez poczucia humoru.Wstyd jak traktuja Michala.Michal nie daj sie !

 • Gość pisze:

  Niech się szanowni jurorzy zabiorą do roboty. Za te występy w fotelach dostają chyba niezłe pieniądze. To zobowiązuje, nie tylko do wzajemnego szacunku, przynajmniej na wizji, ale również do szacunku dla widzów. Do Reżysera Programu: chyba powiedzenie, że nieważne jak o nas mówią, byle by mówili, nie zdaje egzaminu… Program zaczyna zalatywać smrodkiem niekompetencji!!!

 • Gość pisze:

  Powtórzę za kimś tu komentującym wcześniej, trafione w sedno: „Nowa trójka jurorów i ich skandaliczne traktowanie Michała Szpaka, który choć najmłodszy, to dysponuje najlepszym głosem i osiągnął najwięcej, zupełnie sam, bez koligacji rodzinnych.”

 • Gość pisze:

  G.Hyży – „G” nie od Grzegorza tylko od Gbura – czyli do poprawki albo do odstawki – bo spadnie oglądalność :0

 • Gość pisze:

  Nie do oglądania. Atmosfera fatalna. Trzymaj się Szpaku. Oglądam to tylko dla Ciebie.

 • Gość pisze:

  Zmienić skład jury… zostawić tylko M.Szpaka, za jego oryginalność estradową… bo od tego jest estrada, żeby była oryginalna… oczywiście tylko wtedy, gdy jest poparta prawdziwym talentem, czego M.Szpakowi nie można odmówić… w przeciwieństwie do G.Hyżego i P.Markowskiej… G.Hyży jest wręcz wk…jący, P.Markowska za słaba… jedynym realnym zagrożeniem dla M.Szpaka może być tylko P.Cugowski… to też był kiedyś dobrze zapowiadający się młody zdolny człowiek, choć nie bez znaczenia wtedy było nazwisko jakie nosił… ale dałby radę dziś młodemu M.Szpakowi, tylko zabrakło dyscypliny wewnętrznej, czyli klasy w obyciu, jaką powinien pokazać muzyk z doświadczeniem muzycznym… a wyszło jak wyszło: mamy dwóch Hyżych i jedną sierotkę Patrysię, córeczkę sławnego ojca… z całym szacunkiem Pani Patrycjo, jest Pani niezwykle sympatyczną osobą i na pewno w jakimś stopniu znającą się na śpiewaniu, ale to Pani nie usprawiedliwia i nie zwalnia z dobrego zachowania!!!

 • Gość pisze:

  Niestety, G.Hyży zachowuje się jak, sorry, cham i prostak, a razem z P.Cugowskim wyglądają jakby byli zazdrośni o talent M.Szpaka… wyjaśniam, że nie jestem fanką tego ostatniego, fizycznie jako mężczyzna nie jest dla mnie wzorem, ale doceniam jego niewątpliwy talent wokalny, muzykalność, ekspresyjność estradową… jego wizerunek, jego kreacje, mam na myśli wygląd, czasami prawie ocierają się o kicz, ale potrafi on być również niezwykle elegancki, wysmakowany, także w swoim zachowaniu… czego niestety nie można powiedzieć o panach Hyżym i Cugowskim…. a p.Markowska, jakby przestraszona widocznym konfliktem między trójką panów, boi się zająć wyraźne stanowisko i wdzięczy się do wszystkich bez sensu… jej też niestety zabrakło kultury 🙁

 • Gość pisze:

  Michał najlepszy i nawet za spokojny jak na niego, Hyzy mnie wkurza, po prostu nie lubię gościa i tyle, Markowska może byc nawet jest sympatyczna, Piorek trochę sztywny, ale może się wyrobi- tak ja to widzę.

 • Ogladajaca pisze:

  Hyży hmmm … Za głośny przekrzykuje innych nie dając reszcie jurorom się wypowiedzieć Trochę pokory panie Grzegorzu… bo jak na razie … Pan jest irytujący

 • Gość pisze:

  Profesjonalistą a także najbardziej sympatycznym, bo taktownym i nie przeszkadzającym młodym artystom w prezentach jest Michał Szpak. Markowska i Hyży – Żenada

  Profesjonalistą z poczuciem taktu jest tylko Michał Szpak. Reszta jurorów bez komentarza odsyłam do do obejrzenia pierwszych dwóch odcinków.

 • Gość pisze:

  A mnie się podobają wszyscy,każdy z jurorów to inna osobowość i traktują każdego w sposób profesjonalny i sprawiedliwy.Mają wyczucie taktu i potrafią pozytywnie ocenić a kiedy trzeba powiedzieć konstruktywną i rzetelną opinię co do wokalu.Właśnie p. Hyży jest sympatyczny i profesjonalny.Życzę im twórczej pracy z wybranymi uczestnikami.

 • GośćMałgorzata pisze:

  Pan Hyży do wymiany. Zachowuje się tragicznie. Panu Szpakowi do pięt nie dorasta.

 • Lizakowski Piotr pisze:

  Program jest doglądania jedynie z powodu występowania tam Michała Szpaka. Hyży to cham gbur prostak . Taki szary jak odzież której występuje głupi wyraz twarzy. To co pisano w mediach potwierdziło się na ekranie przed widzami się niczego nie ukryje. Grzegorz Hyży wyraźnie czuję się zagrożona przez osoby Michała Szpaka. Obaj panowie Cugowski i Grzegorz Hyży są sztywni emocjonalnie i być może jakieś zaszłości z życia prywatnego powodują że są tacy sztywni. Patrycja miła o pięknej twarzy chociaż wydaje się że też jest mało naturalna. Merytorycznie na pewno Cugowski i Markowska mają sporo do zaoferowania młodym talentom. Najwięcej ma do zaoferowania i najwięcej korzyści może płynąć z wielu powodów od pana Michała Szpaka. Można jedynie chylić czoła dla jego talentu inteligencji i piękna ja soba reprezentuje jako młody człowiek.

 • Andrzej Dz. pisze:

  To co Pan Hyży soba przedstawia to widać ociężały zwalisty taki mdły brak należytej mimiki szary jakiego chodzisz to prawda ktoś to się już w ten sposób mi powiedział. Natomiast cały chamstwo i nieokrzesanie to wyszło z Panache że go wcześniej nagrań i wtedy należało zwrócić mu uwagę wtedy kiedy my wszyscy byliśmy tam na nagraniach albo go po prostu wy rzucić z programu nie pasuje do tego składu i było to Widać w czasie nagrań. Już samo określenie które osobie mówi że zrobił wielką karierę kompletnie go dyskwalifikuje nawet powiedział bym jako człowieka. Pan Cugowski nie lepszy podobne sztywność emocjonalne w czasie całego programu podobnie było tak że na nagraniach chociaż na nagraniach widać różnice w poziomie w ogóle pomiędzy Cugowskim a Hyzym .To co krążyło w mediach istnieje niechęć to powiedziawszy delikatnie bo Chyże go w stosunku do Szpaka to jest prawda. Kto był na nagraniach widział. W czasie emisji na antenie wyraźnie widać krytyczny stosunek i niechęć Hyżego do Szpaka. Jeśli reżyser i generalnie organizatorzy vop9 nie zmienią tej sytuacji to nie tylko spadnie znacznie oglądalność tego programu ale wtórnie za rok już nie będzie organizowany ten program . Program jest ewentualnie do obejrzenia jedynie z powodu pana Michała Szpaka. Atmosfera pomiędzy jurorami jest tak niedobre że nawet te piękne głosy niektórych uczestników nie są wstanie tego zatuszowac.

 • Gość pisze:

  Pan Hyzy nudny, bez charyzmy i bez osobowości. Pan Piotr stonowany ale nie irytuje. Patrycja się stara. I ku mojemu zdziwieniu Szpak wypada najlepiej- nie jestem fanką piosenkarza ale wypada świetnie. W poprzedniej edycji również. Ale poprzednie jury miało ogrom tolerancji i to artyści z prawdziwego zdarzenia bez probjemy zaakceptowali nową osobowość w programie. Oni się razem świetnie bawili i to było widać i czuć. Teraz pozostają tylko uczestnicy

 • Gość pisze:

  Niestety ale widać że „trenerzy” za sobą nie przepadają. Miałam wrażenie jakby strasznie przeszkadzał im p. Szpak. Da się wyczuć wzajemną niechęć. Niestety nie będę oglądała bo atmosfera w fotelach fatalna.

 • Hanna Dorota pisze:

  A w poprzedniej edycji pół Polski jechało na Sadowską że nogami macha i Piaska chcieli wyrzucać…. teraz chcą żeby wracali …..po.pier.. doleni wszyscy, aczkolwiek faktycznie, że ta edycja irytująca jest, nie obejrzałam do końca, no nie dało rady.

 • Gość pisze:

  Hyży tragedia1!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Powiedzenie P. Kurskiego ” ciemny lud to kupi” . I wszystko w temacie.

 • Ewuś pisze:

  Wszyscy zachowują się jakby ogłady żadnej nie mieli, te śpiewy z uczestnikami to coś okropnego, chcą być dowcipni a nie mają poczucia humoru za grosz. Konflikty na planie nie interesują widzów tylko program, a ten jest marny. jeśli do jury wybiera się po znajomości a nie pod względem ciekawej osobowości i rzetelnej wiedzy muzycznej to takie są efekty. W Jaka to melodia wymienili Janowskiego na pajaca, efekt podobny.

 • Gość pisze:

  Program oglądam przez internet tylko dla Michała. Tak bardzo mu współczuję tego nudnego ,,towarzystwa,, i braku bratnich dusz. Mówił, że tęskni za poprzednim składem, a teraz większość widzów też tęskni. Na Hyżego to przykro nawet patrzeć, szary jak jego ubranie. Ciągle patrzy na reakcje innych. A ci, którzy byli na nagraniach, twierdzą jednogłośnie, że wykazał się chamstwem i w TV nie mogą tego pokazać. Mam nadzieję, że to jego pierwsza i ostatnia edycja.
  MICHAŁ, TRZYMAJ SIĘ. JESTEŚ NAJLEPSZY POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

 • Gość pisze:

  do gość z 2 września 2018, 19:37, co ty pleciesz, nie byłaś na nagraniach to nie wiesz co mówił, to nie były żarty, od początku był źle nastawiony i media dobrze wiedziały o czym piszą, w pierwszym dniu nagrywania blindów nikt nie chciał do niego iść i tak mu gula skakała, że był wyjątkowo wredny i chamski w stosunku do Michała, nie pie/prz , że to się podobało takie zachowanie komukolwiek, w tv tego nie pokazali, żeby go wybielić. takie żenujące wulgarne zachowanie nie podobało się Michałowi, ani nikomu, ale co ty możesz wiedzieć jak takie głupoty piszesz. Nie broń tego idioty Hyżego, bo nie warto. Atmosfera na nagraniach była kiepska, przez hyżego, publika była zbulwersowana jego zachowaniem.

 • sybilia pisze:

  Nie mam zdania co do pana Hyżego bo go nie znam i tyle ,program oglądam tylko dla Michała .Patrycja jak zwykle spiewa jakby zwracała choć ją bardzo lubię ….aby nie było.Ale moim zdaniem nigdy nie osiągnie tego co tata.Cugowski pozuje na znawcę wszelkiej muzyki …że aż boli…też lubię ich choc taty nigdy nie dogonią bo stara gwardia jest po prostu dobra.Szpak jest napewno genialnym wokalistą co do reszty nie oceniam ma pod górę jak mój Niemen zachowanie jak to u Michała,wielcy nigdy nie mieli łatwo tak to jest i tyle.Posłuchałam piosenek pana Hyżego to nie moja bajka ale inni lubią .Zapomniałam dodać że Patrycję lubię bo spiewa z sercem choć panu Markowskiemu nie dorówna nigdy.

 • Inna pisze:

  Najważniejsze że honorarium wpłynie na ich konto za ten badziew.

 • Gość pisze:

  Jak Hyżego żona wsadziła do programu po znajomości, to niech się teraz nie odzywa. Jest strasznie antypatyczny. Juz pierwsza jego wypowiedź, że zrobił ,,ogromna karierę,, świadczy o nim jak najgorzej, bo jego kariera jest nijaka. Strasznie odrażjący typ.

 • Gość Ewą 3 pisze:

  Szpak ma specyficzny styl bycia, choć naprawdę doceniam jego talent, ale moje muzyczne serce jest po stronie Patrycji Markowski i Braci. Jury dotrze się, pokażę na co ich stać i będzie dobrze.

 • Gość Ewa pisze:

  Szpak ma specyficzny styl bycia, choć naprawdę doceniam jego talent, ale moje muzyczne serce jest po stronie Patrycji Markowski i Braci. Jury dotrze się, pokażę na co ich stać i będzie dobrze.

 • Gość Ewa pisze:

  Z tymi rodzinnymi koligacjami to się chyba ktoś mocno zagalopował. Są artystki, które mają sławnych rodziców muzyków oraz ich wsparcie, a sukcesu do dzisiaj nie odniosły. Widziałam live Braci Cugowdkich, Hyżego i Patrycję Markowską. Michała Szpaka doceniam, ale wg mnie nieco pajacował i taka jest prawda????????

 • Gość pisze:

  Hyży nie ma się co przejmować fankami Szpaka.Na żartach się nie znają a na męskich to już w ogóle.Wszędzie widzą konflikty między Michałem a kimś innym.A jak nie ma takowych to i tak je sobie wymyślą.Tak już mają,nic do nich nie dociera.One wiedzą lepiej bo były na nagraniach,tylko kogo obchodzą nagrania.My oglądamy program i efekt jaki z tego powstał.Konflikty w pracy,jeżeli nawet takie były,dorośli ludzie rozwiązują sami.Ja akurat żadnych konfliktów nie dostrzegłam.Faceci akurat mają takie specyficzne poczucie humoru i lubią takie żarty.

 • Anna pisze:

  A mnie irytuje p. Szpak…nie wspomnę o szczegółach, nie chcę sprawiać nikomu przykrości, ale mówiąc ogólnie, jest dość sztuczny! Nie rozumiem zachwytów osobą tego artysty…
  P. Markowska, p. Hyży i p. Cugowski rozkręcą się, są normalni, odnajdą się niebawem.

 • Gośćjarek pisze:

  Mnie nie podoba się również Markowska
  Szkoda młodego Szpaka Żenujące jest zachowanie nieudaczników którzy myślą że jedna piosenka świat zawojoeali Do pięt nie dorównują nigdy Michałowi Szpak który ma najpiękniejszy głos obecnie w Polsce po Niememie i
  Korze

 • Gość pisze:

  Nie podobało mi się zachowanie Patrycji Markowskiej i Grzegorza Hyżego. Fakt, byli wyluzowany i uważali że są największymi znawcami muzyki. Szczególnie nie podobało mi się traktowanie Michała Szpaka, który choć najmłodszy dysponuje najlepszym głosem i osiągnął najwięcej i to zupełnie sam bez koligacji rodzinnych. Nie da się tego oglądać , gdy Michał Szpak jest tak traktowany. To

 • Iga pisze:

  Hyży w programie, to jakaś pomyłka.Nieokrzesany i prostacki.Byłam na nagraniach,jego wypowiedzi były wulgarne i pozbawione szacunku do innych,wiele rzeczy jest zmienionych i wyciętych,niezgodnych z prawdą.To jest właśnie magia TV.

 • Gość pisze:

  On po prostu nie jest showmenem nie robi z siebie wariata jak co niektórzy. A ludzie najlepiej się czują w krytykowaniu byle nie pochwalić kogoś

 • Gość pisze:

  Hyży super sobie radzi, podobnie jak Piotr i Patrycja.

 • Gość pisze:

  Przynajmniej szpak się trochę uspokoił. Najlepszy Piotr i Patrycja. Luz ale i kultura.

 • Gość pisze:

  Hyzy był sympatyczny , Cugowski cichy spokojny aż za spokojny jak na taki program. Ludzie jednak są złośliwi.

 • Gość pisze:

  Agnieszka Hyży prosi by zachować poziom wypowiedzi . Ale w przypadku jej męża jest to niemożliwe . Był Tak beznadziejnie irytujący że nie dało się oglądać . Do tego zero klasy , kultury , każdy jego komentarz byŁ prymitywny .

 • Gość pisze:

  Jesuuu, wy naprawde to ogladacie i sie emocjonujecie ? hahahahahaha

 • Gość pisze:

  Hyży był fatalny, ale i tak tv go pokazała w lepszym świetle niż to było na nagraniach, jego zachowanie było chamskie i prymitywne w stosunku do innego trenera, byłam na nagraniach i widziałam jak żenująco sie zachowywał, to co zmontowali nie pokazuje prawdy.

 • Gość pisze:

  Zarówno Hyży, jak i Markowska są bardzo irytujący. Każdemu uczestnikowi opowiadają tą sama śpiewkę, że właśnie na taki głos czekali podczas tej edycji i zapraszają do swojego teamu. Mówili dużo, ale z tej gadaniny nic nie wynikało. Na siłę próbowali udowodnić jakimi są wspaniałymi trenerami. Natomiast w teamie trenerskim są wrednymi kolegami i przerywali prawie każdą wypowiedź Szpaka w pół zdania – to bylo bardzo aroganckie i niekulturalne. Na pewno nie zdobyli sympatii telewidzów, którzy nie są ślepi i głusi.

 • Karola pisze:

  Nie jestem jakaś fanka Grzegorza chociaż lubię jego piosenki, ale po programie bardziej go polubiłam jest zabawny i niczego nie udaje w przeciwieństwie do Szpak pełen luz….

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście najgorzej wypadł Hyży. A jak patrzy na młode dziewczyny

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×