Szukaj

Nie żyje 47-letni polski muzyk. Zginął w tragicznym wypadku

Grzegorz Grzyb nie żyje

Grzegorz Grzyb nie żyje

Nie żyje Grzegorz Grzyb. Ceniony polski perkusista zmrł w wyniku potrącenia przez samochód podczas porannego treningu na ulicach Warszawy. Muzyk został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go odratować.

Informację o śmierci Grzegorza Grzyba podało Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów. W oficjalnym komunikacie opublikowanym na Facebooku napisano:

Z bólem i głębokim żalem chcemy powiadomić, że dzisiaj podczas porannego treningu na ulicach Warszawy został potrącony przez samochód i zmarł w szpitalu nasz kolega, przyjaciel członek STC Stargard Grzegorz Grzyb. Wspaniały perkusista wielu czołowych zespołów polskiej estrady. Łączymy się w bólu z rodziną Grzesia.

Zgon muzyka potwierdziła warszawska policja, która zaznacza, że zostanie wszczęte śledztwo w sprawie:

Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy ok. godziny 9.20. Dotyczyło zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym na ul. Modlińskiej, w kierunku Legionowa. Rowerzysta został zabrany do szpitala jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Mamy informację, że mężczyzna zmarł w szpitalu – powiedziała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Interią.

Grzegorz Grzyb miał 47 lat.

Z bólem i głębokim żalem chcemy powiadomić, że dzisiaj podczas porannego treningu na ulicach Warszawy został potrącony…

Opublikowany przez Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów Poniedziałek, 23 lipca 2018

Kim był Grzegorz Grzyb?

Grzegorz Grzyb był cenionym perkusistą i muzykiem sesyjnym, którego talent doceniła cała plejada gwiazd. Pracował m.in. z Edytą Górniak przy płycie EKG, a także z Tymonem Tymańskim, Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Hołdysem czy Szwagierkolaską. Artysta współtworzył z Filipem Sojką i Krzysztofem Misiakiem zespół 3 Jazz Soldiers.

Pochodził ze Stargardu Szczecińskiego, był fanem zdrowego stylu życia.

Nie żyje legenda kina. Polacy pokochali go za kultową rolę w „Nie lubię poniedziałku”

Nie żyje gwiazda „Złotopolskich”. Słynny aktor przegrał walkę z rakiem

19-miesięczna córeczka znanego sportowca nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku


Jakiej muzyki słuchasz najchętniej?

×