Szukaj

Przyczyny śmierci Grzegorza Czepułkowskiego. Przyjaciele ucinają spekulacje i oficjalnie komentują tragedię

Grzegorz Czepułkowski zmarł nagle. Jego śmierć wywołała wiele spekulacji, bo rodzina nie podała przyczyn zgonu. Jego przyjaciele postanowili uciąć plotki na ten temat.
Grzegorz Czepułkowski

Grzegorz Czepułkowski

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor znany z wielu polskich produkcji, dziennikarz i bloger zmarł w piątek, 27 marca, o czym poinformowała jego rodzina. Miał zaledwie 46 lat. Bliscy nie skomentowali przyczyn śmierci, spowodowało to, że pojawiło się mnóstwo pogłosek na ich temat. W końcu przyjaciele postanowili ukrócić domysły.

Grzegorz Czepułkowski: przyczyny śmierci

Grzegorz Czepułkowski podobno zmarł tragicznie. Informację o jego śmierci przekazała rodzina, która na Facebooku opublikowała oświadczenie, nie wnikając w przyczyny zgonu aktora:

Grześ!
Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel.
Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Jakiś czas potem jego przyjaciele na YouTube opublikowali film, w którym wspominano twórczość Grzegorza – popularność przyniosły mu role w najpopularniejszych polskich produkcjach, takich jak Klan, Ojciec Mateusz czy Barwy szczęścia.

W komentarzach pojawiło się wiele spekulacji na temat przyczyn jego śmierci, które nawiązywały do treści artykułu jednego z portali, sugerującego, jakoby miał on popełnić samobójstwo. Pojawiły się też sugestie, że miał spaść z drzewa. Współpracownicy postanowili zamknąć dywagacje na ten temat.

Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu, i nierozsiewanie bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach – napisali – Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok.

Czy w ten sposób ucięli spekulacje o przyczynach śmierci Czepułkowskiego? Oby ich oświadczenie było wystarczające dla osób szukających taniej sensacji.

Zobacz także: Krzysztof Penderecki nie żyje. Zmarł wybitny kompozytor


Antek Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego

Antek Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego

Paulina Krupińska żegna Grzegorza Czepułkowskiego

Paulina Krupińska żegna Grzegorza Czepułkowskiego

Grzegorz Czepułkowski nie żyje

Grzegorz Czepułkowski nie żyje

Dodaj komentarz

  • GośćAleX pisze:

    Napisałem to spontanicznie

  • AleX pisze:

    Tak jak na to patrzę , to ogarnia mnie przerażenie , jacy my ludzie jesteśmy bezmyślni , jak dajemy się uwieść że nasze ego przewyższa innych , żę jest do niezniszczenia. Kończymy różne szkoły , wpaja nam się legenda Jezusa Chrystusa a tak mało wiemy o swoim ciele , o tym jak powiniśmy postępować by omijały nas choroby i różne niezależne od nas zdażęnia . Po co nam edukacja , jak nie rozumiemy np .jaką rolę pełni nasze serce i jak się ustrzec chorób kardiologicznych. Czas nadrobić te zaległości i wprowadzić prawdziwą naukę o naszy ciele i życiu , i to od przedszkola. Jeśli taki młody facet umiera nagle , to znaczy że coś w naszym życiu jest nie tak. Pomóżmy sobie i naszym dzieciom , wnukom przeznaczając peniądze zamiast na zabijającą broń , na życie bbezpieczne dla wszystkich w globalnym świecie . Koranowirus pokazał że dla niego nie ma granic , nie ma wyznań , każdego człowieka w swoim zasięgu traktuje jednakowo . Czas to przemyśleć……

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×