Szukaj

Edyta Górniak o tym nie mówiła. Gromee ujawnia plany gwiazdy. Będzie się działo: „Jest turbo profesjonalna”

Edyta Górniak i Gromee nagrali nowe piosenki. Dj opowiedział nam o kulisach współpracy z gwiazdą. Co szykują? Jaka jest prywatnie?
Gromee i Edyta Górniak – nowe piosenki

Gromee i Edyta Górniak – nowe piosenki

Edyta Górniak ma w swoim dorobku sporo przebojów i dwie płyty wydane na kilku kontynentach. Gwiazda od początku kariery plasuje się w czołówce najpopularniejszych artystek w kraju, a jej talent urzekł najbardziej cenionych muzyków. Ostatnio artystka współpracowała z Gromee’m, z którym nagrała przebój wakacji Król. Pod koniec 2019 roku duet wypuścił również singiel My Way. Okazuje się, że to nie wszystko, co razem stworzyli.

Gromee o nowych piosenkach Edyty Górniak

Gromee zdradził naszej reporterce, że razem z Edytą nagrał jeszcze kilka innych piosenek, a samą współpracę ocenia bardzo pozytywnie. Górniak zrobiła na nim wielkie wrażenie. Okazała się pracowitą, profesjonalną i utalentowaną piosenkarką.

Kiedy usłyszymy kolejne piosenki Edyty i Gromee’ego? Na razie gwiazdy skupiają się na innych muzycznych projektach. Oznacza to, że prawdopodobnie przyjdzie nam chwilę poczekać zanim usłyszymy kolejne hity na miarę Króla.

Edyta jest turbo profesjonalna i bardzo pracowita. Skoro miałem Edytę w studiu, to powstał nie tylko jeden utwór. Mam nadzieję, że za jakiś czas ludzie usłyszą te utwory i będziemy mogli z Edytą parę rzeczy zrobić. Materiał już jest, ale wiele czynników musi się złożyć, aby wyszedł. Ja też jeśli chodzi o moją zajętość, to cały czas siedzę w studiu i pracuję. Ja mam swój plan wydawniczy, Edyta ma swój plan wydawniczy.

Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee

Gromee przekazał przy okazji wspaniałą wiadomość, która z pewnością ucieszy fanów Edyty. Razem wykonają swój wspólny przebój podczas jednego z koncertów. I to w nowej, symfonicznej wersji.

18 marca spotykam się z Edytą na scenie, gdzie Edyta zaśpiewa też Króla w wersji symfonicznej z pełną orkiestrą.

Niektórzy internauci sugerowali, że piosenka Górniak i Gromee’ego jest plagiatem. Co na to dj?

Takie sytuacje się pojawiły, ale nie biorę tego do siebie. Muzyka jest jak matematyka. Czasami niektóre rzeczy są bardzo podobne, albo się zgadzają. Nikt nie zarzucił nam tego plagiatu poważnie. Mówię tutaj o jakiś znawcach, fachowcach. Nikt tego poważnie nie traktował. To, że ktoś słyszy, że coś jest podobne – rozumiem, szanuję.Brzmienia, których używam do danych utworów, używam także do utworów gdzieś na zachód. W ogóle się tym nie przejmuję. Ale jeżeli chodzi o kolejne utwory, to mam nadzieję, że będą pozytywnym zaskoczeniem.

Cała rozmowa poniżej.


Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet

Edyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×