Gromee po raz drugi zostanie ojcem. Zdjęcie żony z zaokrąglonym brzuszkiem rozczuliło fanów muzyka

Gromee zostanie ojcem

Gromee zostanie ojcem

Andrzej Gromala, lepiej znany jako Gromee i jego żona Sara Chmiel będą mieli drugie dziecko. Radosne wieści przekazał dj na swoim Instagramie.

 

Rodzina Gromee’go i Sary Chmiel niedługo ponownie się powiększy. Para już wychowuje synka, który przyszedł na świat w 2018 roku. Franciszek już wkrótce doczeka się rodzeństwa. Zdjęcie żony muzyka wskazuje, że rozwiązanie już niedługo.

Gromee po raz drugi zostanie ojcem

Gromee i Sara Chmiel pobrali się w tajemnicy w 2018 roku. Tego samego roku na świecie pojawił się Franek, a dzisiaj dj pochwalił się, że ich rodzina się powiększy. Sara spodziewa się drugiego dziecka. Na zdjęciu opublikowanym przez artystę widać już spory brzuszek, więc pewnie jeszcze w 2020 roku powitają maleństwo.

Nasze szczęście niejedno ma imię  @sarachmiel #f1 #love #family – napisał.

Post wywołał falę gratulacji. Fani muzyka cieszą się jego szczęściem i komplementują jego żoną. Sara wygląda świetnie, a jej powiększający się brzuszek rozczulił internautów.

Andrzej Gromala – Gromee. Kim jest?

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Mieszka w Krakowie, gdzie stworzył takie hity jak: Spirit, Live Forever czy remiks hitu Nieprawda, Ani Dąbrowskiej. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewał już między innymi Andreas Moe znany z produkcji Tiesto czy Hardwella. W czasie ESKA Music Awards 2017 za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ-a w kraju. W 2018 wygrał krajowe eliminacje i w maju tego samego roku reprezentował Polskę na Eurowizji w Lizbonie. Jego spełnieniem marzeń była organizacja pięknych koncertów Orcheston. Gromee, w roli dyrygenta, prezentuje największe elektroniczne hity w symfonicznych aranżacjach. Niedawno było o nim głośno za sprawą współpracy z Edytą Górniak i ich hitu Król.


Gromee będzie miał drugie dziecko

Gromee będzie miał drugie dziecko

scena z: Gromee, Michał Szpak, Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Gromee, Michał Szpak, Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Gromee, Sara Chmiel – Roztańczony Narodowy 2019

Gromee, Sara Chmiel – Roztańczony Narodowy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×