Grażyna Wolszczak pokazała bardzo przystojnego syna na okładce

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce

Gwiazdy rzadko decydują się na pokazanie swojego życia prywatnego. Rodzinę chronią, jak tylko mogą. Fani jednak chcieliby wiedzieć, co dzieje się u ich idoli, kiedy gasną światła kamer, a oni schodzą ze sceny i udają się do swoich domów. Na szczęście niektórzy decydują się na pokazanie części prywatnego życia za pomocą portali społecznościowych, inni zabierają dzieci do programów telewizyjnych.

Zobacz: Robert Gawliński z zespołu „Wilki” pokazał syna. Co dziś robi Beniamin?

Tymczasem o życiu prywatnym tej aktorki wiemy niewiele. Mowa o Grażynie Wolszczak. O ile karierę gwiazdy można śledzić na bieżąco, o tyle prywatność jest ściśle przez nią chroniona. Wiadomo, że Grażyna Wolszczak ma jedno dziecko. To syn, który jest owocem związku z nieżyjącym już Markiem Sikorą. Fani serialu Szaleństwo Majki Skowron na pewno kojarzą go z roli Ariela. Tymczasem Wolszczak postanowiła pokazać swojego syna. Filip Sikora ma dziś 27 lat i wraz ze znaną mamą pojawią się na okładce najnowszego wydania magazynu Gala. Już po przewrotnym tytule: Kto poślubi mojego syna?, możemy spodziewać się na pewno kilku niespodzianek w treści wywiadu.

Zobaczcie, jak razem się prezentują.

Zobacz: Diety cud według gwiazd. Małgorzata Socha, Kasia Warnke i Grażyna Wolszczak zdradzają sposób na szybkie zrzucenie kilogramów

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak - Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016

Grażyna Wolszczak z synem na okładce


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×