Grażyna Wolszczak wspomina moment, w którym dowiedziała się o śmierci męża

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak przez 9 lat była w związku z  aktorem, Marek Sikorą. Mieli razem syna, Filipa. Jednak szczęście nie trwało długo – Marek dostał udaru i zmarł. Miał tylko 37 lat.

Aktorka „Na Wspólnej”  w magazynie „Na żywo” wspomina moment, w którym dowiedziała się o śmierci męża.

Nie było we mnie buntu. Raczej zdziwienie. Przytłaczał mnie lęk o przyszłość. zawsze uważałam, że nic strasznego mnie w życiu nie może spotkać. (…) Zostałam sama bez dachu nad głową, z dzieckiem idącym do pierwszej klasy. Wiedziałam, że muszę się z tym dramatem zmierzyć – powiedziała Grażyna Wolszczak  magazynowi „Na żywo”.

Marek ciągle jest obecny w życiu Grażyny i Filipa. Syn tęskni za ojcem, jest do niego bardzo podobny. Filip ma 26 lat.

W naszym domu Marek jest jakoś obecny. Nie unikamy rozmów na jego temat. Filip często mówi, że jak tata żył, to robił to, czy tamto. Syn jest bardzo podobny do taty, te same oczy, to samo abstrakcyjne, raczej czarne poczucie humoru, z którego słynął Marek – powiedziała aktorka

Teraz aktorka uporała się ze smutkiem po starcie męża i jest w związku z Cezarym Harasimowiczem.

Zobacz: Szczupła Grażyna Wolszczak promuje książkę „Artyści dzieciom” [zdjęcia]

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×