Szukaj

Grażyna Wolszczak pokonała koronawirusa. Teraz walczy z poważnymi powikłaniami: „Zwykle nie wpadam w panikę, ale…”. Co jej dolega?

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak przeszła koronawirusa. Chociaż walkę z chorobą wygrała, zmaga się z poważnymi powikłaniami. Co jej dolega?

Grażyna Wolszczak pierwsze kroki w zawodzie aktorki stawiła w 1983 roku. Dołączyła do Teatru Nowego w Poznaniu, gdzie grała w spektaklach Janusza Wiśniewskiego. W kolejnych latach występowała na scenach w wielu miastach w Polsce. Równolegle pojawiała się przed kamerą. Pokazywała się w filmach takich jak m.in. Maskarada oraz Ja wam pokażę.

Wolszczak największą sympatię widzów zyskała jednak dzięki swojej roli w serialu Na Wspólnej. Od pierwszych odcinków wciela się w postać Barbary Brzozowskiej. Gwiazda w 2014 roku założyła fundację Garnizon Sztuki. Produkuje spektakle, które poruszają ważne tematy społeczne. W 2020 roku aktorka otworzyła swój teatr.

Grażyna Wolszczak o powikłaniach po koronawirusie. Z czym się zmaga?

Grażyna Wolszczak ma za sobą walkę z koronawirusem. Jak ujawniła w jednym z wywiadów, czuje się trochę bezpieczniej, bo wie, że nie stanowi zagrożenia dla innych osób:

Coraz więcej osób, w tym ja, przeszło COVID. To powoduje, że czuję się już trochę bezpieczniej. Wiem, że nie jestem zagrożeniem dla innych. Natomiast nie mam pojęcia, czy szczepionka zwiększy poczucie bezpieczeństwa w społeczeństwie – komentowała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Chociaż aktorka pokonała COVID-19, nadal zmaga się z poważnymi powikłaniami. Jedną z nich jest to, że traci mnóstwo włosów:

Zwykle nie wpadam w panikę, kiedy wypadają mi włosy. Myślę sobie, że raz w roku, jak u psa, musi nastąpić wymiana starego owłosienia na nowe. Ale tym razem… Drugi raz w życiu, po ciąży pierwszy, wizja zaczesek, doczepów zajrzała w me przerażone oczy. Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje – cytuje wypowiedź aktorki Super Express.

Gwiazda deklaruje, że nie zamierza czekać. Poddaje się różnym zabiegom, które mają pomóc jej fryzurze odzyskać dawny blask:

Nie mam zamiaru tyle czekać. Walczę więc dzielnie: mezoterapią głowy, naświetlam światłem lasera, łykam biotynę, cynk, wcieram jantar.

Trzymamy kciuki, by metody, które stosuje Wolszczak, w krótkim czasie jej pomogły.


Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Grażyna Wolszczak

Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak – MocArty RMF Classic 2019

Grażyna Wolszczak – MocArty RMF Classic 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×