Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

59-letnia Grażyna Wolszczak wreszcie zrealizowała swoje skrywane fantazje! Nie zgadniecie jakie! [WIDEO]


Były naprawdę zaskakujące

Grażyna Wolszczak o nagiej sesji w Playboyu

Grażyna Wolszczak jest uważana za jedną z najpiękniejszych dojrzałych aktorek polskiego show-biznesu. Choć gwiazda ma prawie 60 lat, wygląda co najmniej na 40. Grażyna nie ma problemu z eksponowaniem swojego zgrabnego ciała w mediach, ostatnio pojawiła się nago w głośnej rozbieranej sesji dla magazynu Women’s Health, której celem było przekonanie kobiet do akceptacji swojego wyglądu niezależnie od wieku.

Pozowanie nago to dla większości gwiazd ciężkie zajęcie, które wymaga ogromnego zaangażowania i odpowiedniej oprawy. Jak aktorka wspomina pracę na planie wspomnianej sesji?

Praca była z Marleną Bilińską więc absolutnie cudowną fotografką, która kocha kobiety, które fotografuje, więc to była sama przyjemność.

Przy okazji zapytaliśmy Grażynę o sesję dla Playboya. Czy zgodziłaby się, podobnie jak Joanna Przetakiewicz, rozebrać na łamach magazynu dla mężczyzn?

Nie. Nie mam już takiej potrzeby. Ta sesja zrealizowała moje fantazje.

Cała rozmowa poniżej.

Grażyna Wolszczak pokazała dziewczynę swojego 28-letniego przystojnego syna! Kiedyś myślała, że jest gejem!

Grażyna Wolszczak pokazała mieszkanie! Aktorka zdradziła skąd pomysł na jej nagie zdjęcie w salonie!

CAŁKOWICIE NAGIE cztery gwiazdy! Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i… słynna seksbomba na okładkach „Women’s Health”!Oglądasz Na Wspólnej?

×