Matka Michała Wiśniewskiego pokazała narzeczonego. Romantycznym zdjęciem uczcili miesięcznicę zaręczyn

Michał Wiśniewski zaręczyny mamy

Mama Michała Wiśniewskiego jest zakochana. Pani Grażyna pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. Miłość kwitnie. Tak świętują miesięcznicę swoich zaręczyn.

Michał Wiśniewski na fali popularności wypromował nie tylko siebie, ale także całą swoją rodzinę. Sporo emocji wywoływała jego burzliwa relacja z matką, z którą przez długie lata nie utrzymywał kontaktu. Gdy zespół Ich Troje przeżywał najlepszy moment w swojej karierze, Grażyna Wiśniewska była na celowniku tabloidów. Dziennikarze prasy bulwarowej byli skłonni płacić jej w zamian za sprzedawanie historii z trudnego dzieciństwa jej syna.

Mimo kilku bolesnych ciosów zadanych przez rodzicielkę, które sfilmowano m.in. w reportażu Gwiazdor, Michał wyciągnął do niej pomocną dłoń. Dzięki wsparciu wokalisty pani Grażyna rozpoczęła walkę z uzależnieniem od alkoholu. Świadkami ich pojednania były miliony widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili reality show Jestem jaki jestem.

Na przestrzeni dwóch dekad kobieta zrobiła milowy krok. Dziś nie pije i jest przykładem dla innych alkoholików. O swoich przejściach opowiedziała w książce Dziewczynka z kieliszkami, która pod koniec czerwca trafiła do sprzedaży.

U boku Wiśniewskiego matka rozpoczęła nowe życie. Przeszła niesamowitą metamorfozę, po której internauci porównywali ją do Kris Jenner. Zmiana wyglądu zwiastowała kolejną rewolucję. Pani Grażyna za namową syna założyła profil w aplikacji randkowej.

Dziś moja mama mieszka ze mną, przestała pić 14 lat temu. Powiem wam więcej, zapisałem ją ostatnio na portal randkowy. Wersja premium! – powiedział gwiazdor  w 2017 roku w wywiadzie dla weszlo.com.

Mężczyzn zainteresowanych spotkaniem z seniorką było co niemiara. Wiśniewska w krótkim czasie skradła serce jednego z adoratorów. Ich uczucie kwitło z dala od świata mediów. Michał o nowym związku rodzicielki poinformował świat, dopiero gdy doszło do zaręczyn.

Mama Michała Wiśniewskiego świętuje miesięcznicę zaręczyn

14 marca na profilu lidera Ich Troje opublikowana została seria Instastories z tego podniosłego wydarzenia. Dumny i wzruszony syn pochwalił się, że jego mama powiedziała tak. Wiadomo jednak, że para nie planuje ślubu:

Jak to bez ślubu? No chyba zwariowałaś – zapytał matkę Michał.

No widzisz, nie widziałeś jeszcze takich zaręczyn – odparła pani Grażyna.

Dokładnie cztery miesiące później Wiśniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z narzeczonym. W romantycznej pozie, ze splecionymi dłońmi spoglądają w stronę obiektywu. To tylko dowód na to, że uczucie kwitnie, a każda kolejna spędzona razem miesięcznica zaręczyn jest dla narzeczonych wyjątkowa.

Życzymy dużo miłości.


Grażyna Wiśniewska z narzeczonym

Grażyna Wiśniewska się zaręczyła

Grażyna Wiśniewska się zaręczyła

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×