Matka Michała Wiśniewskiego w najlepsze flirtuje na Tinderze! Wykupiła sobie nawet pakiet premium!

Michał Wiśniewski matka Grażyna

Michał Wiśniewski matka Grażyna

Grażyna Wiśniewska ma profil na portalu randkowym

Michał Wiśniewski będąc u szczytu popularności zdecydował się pojednać z matką, z którą od lat nie utrzymywał relacji. Przypomnijmy, że wokalista swoje dzieciństwo spędził w domu dziecka, a następnie w rodzinie zastępczej. Dopiero w 2004 roku, gdy grupa Ich Troje nie miała sobie równych na polskim rynku muzycznym, Michał wyciągnął pomocną dłoń do swojej rodzicielki.

Powolutku nasze wzajemne kontakty zaczynają się układać. Jest między nami bardzo sympatyczna atmosfera. Widzę, że mama bardzo się stara normalnie żyć. Chodzi na spotkania do grupy wsparcia pomimo, że jej terapia odwykowa dawno już się skończyła. Cieszę się, że znalazła sobie nowych przyjaciół i mam nadzieję, że uda nam się stworzyć rodzinę.

Po 14 latach od tego wyznania, Wiśniewski udzielił kolejnego wywiadu, w którym poruszył wątek pani Grażyny. Okazuje się, że kobieta wygrała walkę z uzależnieniem od alkoholu, mieszka razem z jego rodziną, a do tego… poszukuje miłości na portalu randkowym.

Wszyscy mówią: „pomogłeś mamie”. Co ja pomogłem? To jest twoim psim obowiązkiem, żeby być wtedy, kiedy ona cię potrzebuje. Ale to była jej decyzja, że z tego wyszła. Jej. Każdy człowiek, który wychodzi z jakiegokolwiek uzależnienia, jest roszczeniowy. Wydaje mu się, że jak kończy z nałogiem to powinien dostać medal. A nie rozkminia tego, jak bardzo komuś wcześniej spierdolił życie. Trzeba przejść jeszcze ten etap, który rodzi kolejne problemy. Dziś moja mama mieszka ze mną, przestała pić 14 lat temu. Powiem wam więcej, zapisałem ją ostatnio na portal randkowy. Wersja premium! – powiedział gwiazdor w wywiadzie dla weszlo.com.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Michał próbuje wyswatać swoją mamę. W 2006 roku, tuż przed wyjazdem na Eurowizję w Atenach, Wiśniewski apelował na łamach Faktu:

Mama musi w końcu kogoś sobie znaleźć. Nie może przecież być sama.

A co na to wszystko pani Grażyna?

Chciałabym kogoś mieć. Rzeczywiście jest mi samej ciężko. Trudno w moim wieku znaleźć partnera.

Życzymy powodzenia.

To prawdziwy HIT! Mandaryna pokonała Edytę Górniak?! Marta Wiśniewska chyba sama jest w szoku!

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zmienia się jak kameleon! Podrosła i zafundowała sobie na głowie istne szaleństwo! Oniemieliśmy

Michał Wiśniewski chwali się kolejną pociechą! Etiennette to jego mała kopia


Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska, matka Michała Wiśniewskiego, z Magdą Femme

Grażyna Wiśniewska, matka Michała Wiśniewskiego, z Magdą Femme

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×