Matka Wiśniewskiego założyła profil na Instagramie. Obserwuje dwie żony Michała. Już wiadomo, które są jej ulubienicami

Matka Michała Wiśniewskiego założyła profil na Instagramie. Grażyna Wiśniewska jak na razie opublikowała tylko jedno zdjęcie, ale my zwróciliśmy uwagę na jej znajomych. Które synowe obserwuje?

Michał Wiśniewski jest ostatnio jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd w sieci. Lider zespołu Ich Troje codziennie publikuje na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcia i treści, pokazując, jak wygląda jego codzienne życie. Trzeba przyznać, że u niego wyjątkowo dużo się dzieje.

Muzyk ma za sobą już cztery nieudane małżeństwa. Wiosną zeszłego roku po raz piąty postanowił się ożenić. Jego ostatnią wybranką jest urocza Pola. Małżonkowie doczekali się już wspólnego dziecka. Kilka miesięcy temu powitali na świecie synka o imieniu Falco. Przypomnijmy, że Michał jest już ojcem czworga starszych dzieci, a również jego żona wychowuje czworo z poprzedniego związku.

W publikacjach Michała nie brakuje najbliższych członków rodziny. W jego social mediach goszczą nie tylko żona i dzieci, ale także jego mama. Gdy był dzieckiem, nie miał z nią najlepszych relacji. Kobieta miała problemy z alkoholem, co doprowadziło do tego, że artysta wychowywał się w domach dziecka i u rodzin zastępczych.

Matka Michała Wiśniewskiego założyła konto na Instagramie

Grażynie Wiśniewskiej udało się po latach odbudować relacje z synem. Kobieta wyszła z nałogu i teraz może liczyć na pełne wsparcie swojego dziecka. Mają świetny kontakt i spędzają razem mnóstwo czasu, nadrabiając stracone lata. Jest ona bardzo częstym gościem na profilu swojego syna.

Wiśniewska po latach postanowiła także napisać książkę o tym, jak nałóg niszczył jej życie i jaki miał wpływ na jej jedynego syna. Dziewczynka z kieliszkami jest pełna przykrych i trudnych wspomnień.

Ostatnio w życiu mamy Wiśniewskiego dzieje się jednak dużo dobrego. Kobieta nie tylko spędza czas z ukochanymi wnukami, ale także układa na nowo swoje życie. Niedawno Michał poinformował o jej zaręczynach. Teraz postanowiła także wkroczyć do świata social mediów. Pani Grażyna założyła profil na Instagramie.

Jak na razie jest mało aktywna i opublikowała zaledwie jednio zdjęcie, ale my zwróciliśmy uwagę na jej znajomych. Mama Michała obserwuje jedynie dwie jego żony. Obecną ukochaną – Polę, oraz czwartą małżonkę – Dominikę Tajner.

Czyżby to były jej dwie ulubienice?


Matka Michała Wiśniewskiego na Instagramie

Matka Michała Wiśniewskiego na Instagramie

Grażyna Wiśniewska się zaręczyła

Grażyna Wiśniewska się zaręczyła

Michał Wiśniewski i Grażyna Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Grażyna Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×