Szukaj

To policzek dla PiS-u. Grażyna Torbicka zrobiła pod Pałacem Kultury coś, czego się nikt po niej nie spodziewał

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka bardzo zaskoczyła swoich fanów wystąpieniem pod Pałacem Kultury i Nauki. Z tej strony jej nie znali. Co zrobiła?

Grażyna Torbicka, to gwiazda, której nie można nic zarzucić – jej wizerunek medialny jest bez skazy. Zawsze elegancka i z klasą. Do tego jest w bardzo udanym, wieloletnim związku z Adamem Torbickim. Próżno szukać skandali z jej udziałem. Niezmiennie, od lat zachwyca profesjonalizmem i wyglądem. Znana jest też z tego, że w bardzo wyważony sposób prezentuje swoje poglądy. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, czym wprawiła swoich fanów w osłupienie.

Grażyna Torbicka demonstruje pod Pałacem Kultury

Przez Polskę przelewa się fala protestów przeciwko decyzjom rządzących. Kobiety wyszły na ulice po kontrowersyjnym wyroku Trybunały Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Przelała się czara goryczy i Polski postanowiły ostro zaprotestować. Na transparentach nie brakuje wulgaryzmów, bo uznały, że inaczej nie dotrą ze swoim przekazem. Wśród manifestantów nie brakuje osób publicznych, a symbol czerwonej błyskawicy nie znika z social mediów.

Wydawałoby się, że taka ostra forma protestu nie pasuje do wizerunku Grażyny Torbickiej, tymczasem gwiazda pojawiła się pod Pałacem Kultury i zapozowała do zdjęcia z symbolem strajku na dłoni. Zapaliła też światełko ku pamięci Piotra Szczęsnego, który trzy lata temu podpalił się, żeby zaprotestować przeciw rządom PiS.

Dziś zapaliłam znicz pod PKiN dla Piotra Szczęsnego / Szarego Człowieka.
19 października 2017-go roku zostawił dla nas ten list, przeczytajcie koniecznie, nawet jeśli kiedyś go już czytaliście:
obywatelerp.org/ja-zwykly-szary-czlowiek-wolnosc-kocham-ponad-wszystko/
Polska się budzi Panie Piotrze !

Na wpis Grażyny Torbickiej zareagowali jej obserwujący, którzy piszą, że jest wspaniała i że zaskoczyła ich swoim postem.

Kim był Piotr Szczęsny?

Piotr Szczęsny był polskim chemikiem i szkoleniowcem, który dokonał aktu samopodpalenia się w proteście przeciwko polityce Prawa i Sprawiedliwości. 19 października 2017, około 16.30 na Placu Defilad w Warszawie puścił swój i swojej żony Ewy Negrusz-Szczęsnej ulubiony utwór Kocham wolność zespołu Chłopcy z Placu Broni. Oblał się łatwopalnym płynem, który jako chemik odpowiednio przygotował i podpalił. Umarł 10 dni później, nie odzyskując przytomności. Miał 54 lata.

Ten rząd wstrząsa podstawami państwowości i społeczeństwa. Natomiast większość społeczeństwa śpi, nie zwraca uwagi, co się dzieje i trzeba je z tego snu obudzić – napisał w pożegnalnym liście.

Pamiętacie desperacki czyn Piotra Szczęsnego?


Grażyna Torbicka pod Pałacem Kultury

Grażyna Torbicka pod Pałacem Kultury

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka na premierze filmu

Grażyna Torbicka na premierze filmu "Solid Gold"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×