20 lat Grażyny Torbickiej w Cannes. Niezwykła historia ambasadorki L’Oréal Paris

Grażyna Torbicka Cannes 2017

Grażyna Torbicka Cannes 2017

20 lat Grażyny Torbickiej w Cannes

Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich prezenterek. To niekwestionowana osobowość telewizyjna. Ikona stylu, szyku i klasy. Torbicka to perła w koronie polskiego dziennikarstwa. Być piękną kobietą, to dla konferansjerki licznych festiwali nic innego, jak reprezentować wysmakowany, wykwintny gust inkrustowany wytrawnym sposobem bycia z lekką domieszką tajemniczości. Te wszystkie przymioty prezenterki sprawiały, że zaproponowanie jej roli bycia pierwszą polską ambasadorką znanej marki L’Oréal Paris nie było przypadkowe. Marka ta bowiem definiuje kobietę jako kobietę elegancką, szlachetną, pewną siebie, kreatywną i niezależną. To uosobienie pasji w dążeniu do bycia piękną. 

Grażyna Torbicka w tym roku po raz 20. będzie miała niezwykły zaszczyt relacjonować wydarzenia z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Jakie były jej początki na czerwonym dywanie? Okazuje się, że dość zabawne. Prezenterka przecierając w Cannes szlaki polskiej telewizji, była narażona na wiele różnych nieoczekiwanych sytuacji. Oto jak sama wspomina swoje pierwsze doświadczenie z pobytu na festiwalu:

Ja przyjechałam tutaj z informacją, że mam zapewnioną akredytację ze strony Telewizji Polskiej. Tymczasem, jak przyjechałam tutaj do Pałacu festiwalowego, to okazało się, że pierwszy raz słyszą moje nazwisko, i że w ogóle nie ma mowy o tym, żebym tutaj tak od razu na miejscu, będąc pierwszy raz, załatwiła sobie akredytację, no więc byłam przerażona, ale wtedy miałam umówioną ekipę francuską, z którą pracowałam tutaj. Mówię o operatorze i producencie, bo nie przyjechałam z ekipą z Telewizji Polskiej, tylko ekipa stąd pracowała ze mną i to się okazało zbawienne, bo tym producentem był taki pan, który jak go zobaczyłam, to sobie pomyślałam Boże… Co ja z nim mogę zrobić, co ja z nim zdziałam […] no i okazało się, że to był człowiek, który od 30 lat wtedy związany był z festiwalem w Cannes, wszystkie drzwi dla niego były otwarte, w związku z czym, moja akredytacja została przez niego załatwiona w 15 minut, po czym poszliśmy, żeby się zrelaksować, bo ja byłam tą sytuacją bardzo zdenerwowana, na pyszną pizzę nieopodal tutaj […] no i tak się zaczęła moja praca w Cannes – wyznała dla WP Gwiazdy Torbicka

W kolejnych latach dziennikarka pracując dla Telewizji Polskiej i tworząc niezapomniany, kultowy już cykl Kocham kino, co roku była polskim akcentem na canneńskim festiwalu relacjonując widzom najważniejsze wydarzenia z tej fascynującej, filmowej imprezy. Przez te wszystkie lata prezenterka z ogromną pasją realizowała swoje hobby zdradzając tajniki tej wielkiej filmowej imprezy.

Najpiękniejsze kreacje na festiwalu filmowym w Cannes: Angelina Jolie, Madonna, Grażyna Torbicka, Emmanuelle Seigner [DUŻO ZDJĘĆ]

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2016

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2016

Współpraca Grażyny Torbickiej z L’Oréal Paris

Rok 2016 okazał się dla Grażyny Torbickiej rokiem szczególnym. Otóż dziennikarce zaproponowano pełnienie roli pierwszej w Polsce ambasadorki marki L’Oréal Paris na festiwalu w Cannes.  Dotychczas stroniąca od wszelkiej działalności reklamowej prezenterka, nie identyfikowała się z żadną konkretną marką. Kiedy złożono jej tę propozycję, po krótkim namyśle, prezenterka postanowiła podjąć się wyzwania i skorzystać z nowego doświadczenia:

Ale potem stwierdziłam, że ta marka ze względu na związek z filmem, festiwalem w Cannes, dobór ambasadorek… Bardzo mi schlebiało, że są to, jak definiuje L’Oreal Paris, kobiety z pasją, które są niezależne, wiedzą, do czego w swoim życiu i karierze zmierzają. Wydawało mi się to interesujące – powiedziała dziennikarka

Z tej decyzji ucieszyli się wszyscy zaangażowani w kampanię marki:

Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L’Oréal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasa, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L’Oréal Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L’Oréal Paris – powiedziała Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu L’Oréal Paris

Przypomnijmy, że Grażyna Torbicka dołączyła do grona tak znamienitych Ambasadorek i Ambasadorów marki L’Oréal Paris jak Julianne Moore, Andie McDowell, Jane Fonda, Susan Sarandon, Jennifer Lopez czy Hugh Laurie. 

W wywiadzie udzielonym redaktorce Agnieszce Jastrzębskiej Torbicka wspomina m.in. o swoim debiucie i pierwszych krokach stawianych na czerwonym dywanie w roli ambasadorki znanej marki.

Piękna Grażyna Torbicka w Dzień dobry TVN! Opowiedziała o Cannes i współpracy z L’Oréal Paris [WIDEO]

Grażyna Torbicka w Cannes 2017 jako ambasadorka L’Oréal Paris

Jak Grażyna Torbicka zaprezentuje się na czerwonym dywanie podczas festiwalu w Cannes 2017? Tego dowiemy się już wkrótce. Przypomnijmy, że festiwal w Cannes rozpocznie się 17 maja, a zakończy 28 maja. Prezenterka na tę okoliczność wybrała kreację polskiej projektantki Violi Piekut:

Viola Piekut szykuje cały zestaw również taki casualowy, na co dzień, jak i kreacje na wieczorne uroczystości. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale Viola Piekut jest gwarancją tego, że wszystko jest wspaniale wykończone, zrobione i zaprojektowane – powiedziała konferansjerka

Z niecierpliwością czekamy na relacje z tego pełnego wrażeń i zapewne licznych niespodzianek spektakularnego wydarzenia, a Pani Grażynie zazdrościmy przywileju bycia w centrum „światowego kina”.

Cannes 2017: Kto zaprojektował kreację dla Grażyny Torbickiej na czerwony dywan? Tylko nam zdradziła ten sekret [WIDEO]

Grażyna Torbicka - od 20 lat na festiwalu w Cannes

Grażyna Torbicka – od 20 lat na festiwalu w Cannes

Grażyna Torbicka w czarnej sukni

Grażyna Torbicka w czarnej sukni


Grażyna Torbicka na kolacji L'Oreal Paris

Grażyna Torbicka na kolacji L'Oreal Paris

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2016

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2016

Grażyna Torbicka - od 20 lat na festiwalu w Cannes

Grażyna Torbicka - od 20 lat na festiwalu w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×