Ciężkie chwile w życiu Grażyny Torbickiej. Rodzinny dramat spowodował, że musiała zmienić plany

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka i jej mąż przeżywają ciężkie chwile. Rodzinny dramat pokrzyżował plany dziennikarki. Co się wydarzyło?

Grażyna Torbicka jest w związku małżeńskim z Adamem Torbickim już od 40 lat. Jak twierdzą małżonkowie, taki staż to prawdziwy sukces. Para poznała się przypadkiem. Dziennikarka właśnie zakończyła niezbyt udany związek z Adamem Nawałką, którego jej ojciec traktował już jak syna. Kiedy kobieta postanowiła zrobić prawo jazdy, zobowiązana była do wykonania badan lekarskich. Trafiła wówczas do gabinetu młodego i przystojnego lekarza. Oboje od razu wpadli sobie w oko. Okazało się, że zostawiła u niego klucze od mieszkania. Kiedy Grażyna wróciła po zgubę, ponownie spotkała Adama. Tym razem mogli porozmawiać prywatnie. Tak zaczęła się ich przygoda.

Jak zdradziła Torbicka, ich pierwsza randka odbyła się w kinie. Wybrali się wówczas do kina Manhattan na film Woody’ego Allena. Po seansie udali się do kawiarni. Okazało się, że mieli ze sobą wiele wspólnego. Najpierw parę połączyła przyjaźń, która przerodziła się w głębokie uczucie.

Torbiccy w tym roku świętowali 40. rocznicę ślubu. Niestety, ze względu na problemy rodzinne, celebrowanie nie odbyło się tak, jak zaplanowali.

Dramat rodzinny pokrzyżował plany Grażyny Torbickiej. Co się stało?

Grażyna Torbicka od lat jest odpowiedzialna za organizację Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W tym roku odbyła się 15. odsłona imprezy, a podczas pobytu w Kazimierzu Dolnym dziennikarce towarzyszyła jej matka, Krystyna Loska. Wydarzenie zbiegło się także w czasie z 40. rocznicą ślubu gwiazdy z Adamem Torbickim.

Mieli świętować we Włoszech, które mają dla nich szczególne znaczenie, jak się jednak okazuje, ani Grażyna Torbicka, ani jej mąż nie mieli do tego głowy. Zrezygnowali z wyjazdu, a wpływ na to miały bolesne doświadczenia, jakie w ostatnim czasie spotkały ich rodzinę. Niedawno przeżywali śmierć Emilii Torbickiej — mamy Adama. Grażyna Torbicka miała świetne relacje z teściową.

Śmierć matki męża sprawiła, że Grażyna Torbicka otoczyła własną matkę jeszcze większą opieką. Krystyna Loska w końcu zgodziła się zamieszkać razem z córką. Przypomnijmy, że legendarna prezenterka kilka lat temu przeszła rozległy zawał serca. Od tamtej pory gwiazda drży o 83-letnią matkę, mimo że ta jest wyjątkowo samodzielną osobą, zważywszy wiek i schorzenia, z którymi się mierzy.

Torbicka nie chciała wyjeżdżać z kraju i zostawić matki samej.

Włochy mogą jeszcze poczekać – podsumowała dziennikarka.

Zdaje się, że świętowanie rocznicy zostało przełożone na bliżej nieokreślona przyszłość, co jest jak najbardziej zrozumiałe.


Grażyna Torbicka i Adam Torbicki - premiera filmu Miasto

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki - premiera filmu Miasto

Grażyna Torbicka - premiera filmu Miasto

Grażyna Torbicka - premiera filmu Miasto

Grażyna Torbicka z mężem Andrzejem

Grażyna Torbicka z mężem Andrzejem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×