Szukaj

Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?! SMS od gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka odchodzi z TVP

Odkąd nowym prezesem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski w stacji zachodzą niemałe rewolucje. Od początku roku z pracą musiało pożegnać się wielu znanych i lubianych dziennikarzy, takich jak Piotr Kraśko, Beata Tadla, Hanna Lis, czy też Piotr Maślak.

Jednak zmiany w Telewizji Publicznej nie dotyczą wyłącznie pracowników. Nieco inaczej prezentuje się także ramówka programowa. Na ekrany wracają produkcje, które były zdjęte z anteny kilka, a nawet kilkanaście lat temu.

Zobacz: Kolejny program wraca do TVP 1 po jedenastu latach. Władze stacji zapewniają, że to element wypełniania misji

Okazuje się, że już niebawem TVP będzie uboższe o kolejną dziennikarkę. Tym razem spekuluje się o odejściu Grażyny Torbickiej! Wiele wskazuje na to, że jedna z najbardziej zasłużonych gwiazd TVP lada moment pożegna się z pracą na ul. Woronicza.

To prawda, wszyscy o tym mówią. Ja niestety nie rozmawiałem z nią o tym – zdradza w Fakcie pracownik stacji

Podobno jednak to nie Jacek Kurski zdecydował o zwolnieniu prezenterki, a sama dziennikarka podjęła taką decyzję.

Grażynie Torbickiej bardzo nie spodobało się dodanie nagranego bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do filmu „Ida”. Grażyna ceni sobie niezależność. Nie chce by ktoś ingerował w jej cykl „Kocham kino” – dodaje informator

Sama zainteresowana nie chce komentować sprawy. Na pytania dziennikarzy o jej zawodową przyszłość odpisała tylko wiadomość sms, w której zasugerowała, że jest zajęta.

Czy to oznacza, że już niebawem widzowie nie będą oglądać dziennikarki na ekranie stacji TVP? Przypomnijmy, że gwiazda jest związana z telewizją publiczną od 1983 roku.

Grażyna Torbicka - Orły 2016

Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?

Grażyna Torbicka - konferencja Orły 2016

Grażyna Torbicka przechodzi do TVN?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×