Szukaj

Grażyna Torbicka wyjawiła szczegóły swojej współpracy z TVN! Tak dobrze nie mają nawet ulubienice Edwarda Miszczaka!

Grażyna Torbicka będzie pracować w TVN

Grażyna Torbicka będzie pracować w TVN

Grażyna Torbicka nie ma kontraktu z TVN

Nie ma w Polsce takiej drugiej. Grażyna Torbicka w show-biznesie to synonim klasy, profesjonalizmu, elegancji i wiedzy, ogromnej wiedzy. Po odejściu z TVP dziennikarka jakiś czas działała niezależnie; teraz związała się z TVN i już niedługo poprowadzi na jego antenie swój nowy program. Piękna Torbicka pracuje nad programem Grażyna Torbicka Zaprasza stworzonym dla TVN Fabuła.

W rozmowie z jednym portali wyjawiła, że jej współpraca z TVN nie oznacza, że wiąże się z nimi na stałe. Okazuje się, że pozwolili jej pracować… bez kontraktu!

Współpracuję z TVN od wielu miesięcy. Właściwie od momentu, kiedy odeszłam z TVP. To stacja, która po moim odejściu nie wahała się, by wesprzeć Festiwal Dwa Brzegi jako patron medialny. Nie jesteśmy związani żadnym kontraktem i raczej nie planujemy, bo dzisiaj inaczej funkcjonuje się w świecie mediów, czyli na zasadach niezależności i współpracy w konkretnym projekcie. Nie trzeba się związywać umową na stałe, jak to było kiedyś – powiedziała Torbicka w rozmowie z Wideoportalem.

Innymi słowy, Pierwsza Dama polskiego dziennikarstwa może „związywać się” z kim chce. Niezależnie od nowego programu w TVN, który już niedługo pojawi się na antenie. Czy będzie to inny program, kampania reklamowa czy festiwal, kontrakt nie ogranicza jej ruchów i nie sprawia, że musi się dostosowywać do kogokolwiek innego.

Trzeba przyznać, że to bardzo korzystny układ. Czekacie na nowy program Grażyny?

Gwiazdy przed finałem festiwalu w Gdyni: Monika Olejnik, Grażyna Torbicka, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy na rozpoczęciu 43 Festiwalu Filmowego w Gdyni: Małgorzata Pieczyńska, Grażyna Torbicka, Borys Szyc, Sebastian Fabijański

Grażyna Torbicka na festiwalu w Sopocie zaszalała z fryzurą! Pierwszy raz w historii możemy podziwiać ją w takim wydaniu!


Grażyna Torbicka przed galą finałową festiwalu w Gdyni 2018

Grażyna Torbicka przed galą finałową festiwalu w Gdyni 2018

Grażyna Torbicka - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Grażyna Torbicka - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Grażyna Torbicka – Pułapka, premiera serialu TVN

Grażyna Torbicka – Pułapka, premiera serialu TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dajmy szansę innym osobom.
  Nie promujmy tych samych osób.

 • Jurant13 pisze:

  PANI TOTBICKA TOKLASA SAMA W SOBIE CÓRKA TERZ JEST KLASĄ!!!!

 • BBC pisze:

  Może już pracować Durczok jej nie dorwie

 • Gość pisze:

  Brawo Miszczak za zatrudnianie inteligentnych osób do TVN. Wstyd jest jedynie za zatrudnienie jednej pupilki, która w ogóle nie umie prowadzić programów. Zatrudnianie dla niej sztabu ludzi za duże pieniądze to jest skandal. Ona nic nie wnosi

 • Gośćbb pisze:

  Nie lubię jej, na festiwal do Kazimierza jeżdżę prawie co rok, widziałam ją nie raz i nie dwa, razi mnie jej brak spontanu. Jeśli pytanie jest znienacka to nie ma pojęcia co ma powiedzieć i tak pierdzieli że słuchać się nie da. Jak jest przygotowana to jako tako. Ale wolę bardziej inteligentne osoby i z wiedzą faktycznie szeroką a nie tylko takie przygotowane do zajęć z odpowiedziami na kartce ew. wykutymi na blachę.

 • Gość pisze:

  Klasa, profesjonalizm, bez gadulstwa. Jednak jakos za nia nie przepadam..

 • Gość pisze:

  Piekna dama polskiej telewizji.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×