Szukaj

Niesamowita Grażyna Torbicka na przymiarce kreacji. „Nasze dobro narodowe”. Figura jak nastolatka i ta energia!

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka przymierzała kreację Violi Piekut. Projektantka nagrała ją, a prezenterka nie dość, że wygląda zjawiskowo, to jeszcze tryska nieprawdopodobną energią. Zobaczcie.

Grażyna Torbicka, to gwiazda, której nie można nic zarzucić. Zawsze elegancka i z klasą. Prawdziwa dama. Do tego jest w bardzo udanym, wieloletnim związku z Adamem Torbickim. Próżno szukać skandali z jej udziałem. Niezmiennie, od lat zachwyca profesjonalizmem i wyglądem.

Kiedy Viola Piekut, bardzo popularna wśród gwiazd projektantka, opublikowała filmik z jej udziałem, internaucie nie mogli przestać komplementować.

Grażyna Torbicka na przymiarce u Voli Piekut

Grażyna Torbicka jest jedną z tych dziennikarek, które zawsze błyszczą na czerwonym dywanie, ale nie tylko. Każda jej stylizacja jest zawsze dobrze dopasowana do niej, do okazji i do pory roku, tu nie mam mowy i wpadkach. Lata mijają, a ona wciąż wygląda nienagannie. Nawet podczas przymiarek, co udowodniła, publikując wideo, Vola Piekut.

Gościła ostatnio w jej salonie sukien, a projektantka na swoim instagramowym profilu pochwaliła się gwiazdą, która w jej kreacji robiła piorunujące wrażenie. Pastelowy kolor kreacji podkreślił delikatna urodę Torbickiej. Jej nienaganna figura idealnie wyeksponowana przez strój jest godna pozazdroszczenia. Do tego ta energia. Widać, że świetnie się bawiła.

Bo warta jest wszystkiego! @grazynatorbicka – skomentowała.

Jak się można domyślać, fani pospieszyli z komplementami, nic dziwnego, bo rzadko się zdarza, żeby kobita w jej wieku prezentowała się tak zjawiskowo. Przypomnijmy, że Torbicka ma 61 lat.

 • Super kobieta,super stylizacja.
 • Pani Grażynka to klasa sama w sobie. Piękna w każdej kreacji
 • Cudo!
 • Pani Grażyna jest naszym dobrem narodowym.
 • Boska ,kobieca, a i modelka pięknie ją nosi – piszą.

Nie da się ukryć, że Grażyna Torbicka, to już ikona dziennikarstwa i stylu.


Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Grażyna Torbicka przymierza kreację od Violi Piekut

Dodaj komentarz

 • Gośćmoji pisze:

  Klimakterium. Czy Viola nadaj kopiuje cudze sukienki ?

 • gosc pisze:

  „dobro narodowe”??!!!!!! czy wy tam kuchwa nazarliscie sie jakichs grzybow?? czy wy wiecie co to jest dobro w ogole.Torba robi kariere dzieki mamusi ,droga karier jest scisle limitowana i ogrniczona do dzieci celebrytow,to sei dziedziczy takie „dobra”.Nikt z ludzi spoza gangu nie jest w stanie siegnac po takie kariery dziennikarskie.Torba ma figure jak mezczyzna szerokie masywne miesiste ramiona ,brak normalnych kobiecych bioder,wielkie jak bochny chleba rece,,mesiste. To jest pradopodobnei trans,dobrze zakonserowany dzieki hormonom i chirurgom,bleeeee

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×