Szukaj

Grażyna Torbicka, Grzegorz Markowski, Majka Jeżowska, Andrzej Seweryn i inni na benefisie Jacka Cygana!

Gwiazdy na benefisie Jacka Cygana

Fotografia: ONS

Wczoraj, późnym wieczorem w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie odbył się benefis Jacka Cyganaautora ponad 1300 tekstów!

Pojawili się na nim artyści, znajomi i przyjaciele tekściarza, m.in. wokalistka Majka Jeżowska, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz z zespołu Perfect, Mietek Szcześniak, aktor i dyrektor teatru Polskiego- Andrzej Seweryn, rysownik Andrzej Pągowski i wielu innych.

Benefis prowadzili dziennikarze Programu 3 – Artur Andrus i Marek Niedźwiecki.

To spotkanie było pewnego rodzaju zaproszeniem i wstępem do książki, którą pisze Jacek Cygan – Życie jest piosenką.

Podczas spotkania zebrani goście wspominali Cygana. Opowiadali o współpracy z nim, zdradzali słodkie tajemnice i wspominali pierwsze spotkania z tekściarzem. Opowiedziała o nim m.in. Grażyna Torbicka.

Bliżej poznaliśmy  w czasie gry w tenisa. Na korcie rzeczywiście lepiej odkrywa się charakter partnera. Teraz, niestety, rzadziej się spotykamy niż kiedyś – przyznała.

Na szczere wyznanie miłości odważyła się Ryszard Rynkowski, który od wielu lat współpracuje z Cyganem. Jacek jest autorem większości teksów Rynkowskiego.

Gdybym mógł wybrać brata, to wybrałbym ciebie. Bardzo cię kocham, jestem ci wdzięczny za nasze 25 lat. Serca zapełniasz piękną poezją – powiedział piosenkarz.

Wspomnieniem i świętowaniu nie było końca.

Zobaczcie naszą galerię z tego wydarzenia.

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×