Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wypełnia testament swojej tragicznie zmarłej córki?

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina córkę

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina córkę

Grażyna Błęcka-Kolska wypełnia testament tragicznie zmarłej córki

Grażyna Błęcka-Kolska po śmierci swojej córki, długo dochodziła do siebie. W 2011 roku rozwiodła się Janem Jakubem Kolskim. Obecnie stosunki byłych małżonków są poprawne. Aktorka czasami opiekuje się nawet nawet jego córką z nowego związku.

To właśnie dzięki 6-letniej dziewczynce relacje aktorki z reżyserem znacznie się ociepliły.

Zdarza się, że Jan czasem podrzuca małą Grażynie, a ona chętnie się nią opiekuje. Dziewczynka jest urocza. Dla Grażynki obcowanie z takim małym człowieczkiem jest wręcz terapeutyczne, pomaga jej odnaleźć radość w życiu – czytamy w wywiadzie z Rewią

Okazało się, że Grażyna wybaczyła zdradę byłemu mężowi, który zostawił ją dla młodej Aleksandy Michael

Grażynka wybaczyła jej. Nie chce nosić w sobie złych emocji, które zawsze kosztują człowieka bardzo dużo. Jankowi też wybaczyła wszystkie zdrady. Stało się to po śmierci Zuzi. Jan zachowywał się wobec niej bardzo stosownie, wspierał, znalazł świetnego psychologa. I dzisiaj Grażynka zamknęła rozdział swojego małżeństwa. Chce zwyczajnie, w spokoju żyć, pielęgnując pamięć o Zuzi

Poza tym mała Pola przypomina aktorce córkę, która zginęła w wypadku samochodowym w 2014 roku.

Pola to przecież siostra Zuzi. Zuzia bardzo ją kochała, mówiła, że dziecko niczemu nie jest winne. Ja też ją pokochałam – przyznała swego czasu Błęcka-Kolska.

Przypomnijmy, że artystka straciła panowanie nad autem, które wypadło z drogi i uderzyło w latarnię, córka Zuzanna zmarła na stole operacyjnym.

Grażyna Błęcka-Kolska dopiero dwa lata po jej stracie mówiła o tragedii, założyła fundację Fabryka Sensu, która przyznaje stypendia imienia Zuzanny Jagody Kolskiej dla zdolnej młodzieży, zorganizowała także wystawę fotografii córki.

Jestem jedyną osobą, która może utrwalić pamięć o Zuzi. A jak można najlepiej to zrobić? Moim zdaniem poprzez pomaganie innym młodym ludziom, przekazanie im tej przerwanej energii mojego dziecka, które miało tyle marzeń, tyle planów i talentów. Ja już nic nie muszę. Najbardziej zależy mi na wystawie i stypendium imienia Zuzi. Nie myślę długofalowo, stawiam małe kroki. Jestem sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Ale teraz wszystko jest kompletnie inne. Zuzia nie napisze już do mnie sms-a. Pamiętam, jak powtarzała, żebym dbała o siebie. Więc staram się jakoś żyć, wrócić do źródła, które całe życie zaniedbywałam. Czyszczę je, poleruję, żeby lśniło i przyciągało wszystko, co najlepsze – wyznaje aktorka.

Aktorka organizując wystawę zdjęć córki, upamiętniła jej pamięć, a nawet wypełniła jej testament.

 

Gwiazdy na premierze filmu „Las, 4 rano”! Olga Bołądź, Katarzyna Niezgoda, Liroy i inni! [GALERIA]

To już pewne! Ruszyły prace nad trzecią częścią filmu „Kogel-mogel”! Znamy dalsze losy bohaterów

 

Trudne wyzwanie aktorskie przed Grażyną Błęcką-Kolską. Czy nie przeszkodzi jej traumatyczna przeszłość?


Grażyna Błęcka-Kolska - premiera Las, 4 rano

Grażyna Błęcka-Kolska - premiera Las, 4 rano

Grażyna Błęcka-Kolska z córką

Grażyna Błęcka-Kolska z córką

Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×