Grażyna Błęcka-Kolska o “Kogel Mogel 3”. Jakie emocje towarzyszą jej przed premierą? [WIDEO] - galeria
zdjecie 1
Słynna Kasia Solska powraca!

Grażyna Błęcka-Kolska o Kogel Mogel 3

Grażyna Błęcka-Kolska o trzeciej części filmu Kogel Mogel. Co wydarzy się w życiu Kasi? Jak się zmieni? Zobacz wywiad wideo.

Kogel Mogel 3: Grażyna Błęcka-Kolska o swojej roli

25 stycznia 2019 do kin trafi film Kogel-Mogel 3, który przez wielu uważany jest za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier nowego roku. O kulisach pracy na planie opowiedziała naszej reporterce Grażyna Błęcka-Kolska, która wcieliła się w rolę kultowej Kasi Solskiej, niegdyś studentki, a obecnie nauczycielki. Błęcka-Kolska nie ukrywa, że z sentymentem wraca do dwóch pierwszych części kinowego hitu:
Jest olbrzymi sentyment, dlatego, że to było 30 lat temu. To jest moja młodość. Z sentymentem patrzę na moje aktorskie, pierwsze dokonania. Fantastyczni ludzie, których już nie ma niektórych, pracowali przy tym filmie. Tak więc ja się bardzo cieszę, że powrócił ten film w trzeciej części, że poznałam nowych ludzi, nowi ludzie dołączyli, do tej grupy aktorskiej i zespołowej.
Jaka będzie ta część kultowego filmu i czy ma szanse przebić dwie poprzednie części?
Kolorowa, roześmiana, dowcipna, zmienna. Myślę, że wielu państwa zaskoczy. Ludzie pójdą z ciekawości na trzecią część, więc wydaje mi się, że pobije pod względem popularności dwie poprzednie.
Czekacie na nową część Kogla Mogla? https://www.youtube.com/watch?v=aCcY0z-AnJU https://jastrzabpost.pl/newsy/kogel-mogel-3-plakat-kiedy-w-kinach-data_697938.html https://jastrzabpost.pl/newsy/kogel-mogel-3-plakat-kiedy-w-kinach-data_697938.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/kogel-mogel-3-stanislawa-celinska-ilona-lepkowska-piosenka_693471.html

Zobacz także: Grażyna Błęcka-Kolska o “Kogel Mogel 3”. Jakie emocje towarzyszą jej przed premierą? [WIDEO]
×