Grammy 2020: Lizzo ubrała się pawie tak samo jak Britney 20 lat temu. O jej kreacji mówią wszyscy

Lizzo jak Britney Spears – Grammy 2020

Lizzo jak Britney Spears – Grammy 2020

Grammy 2020: Lizo jak Britney Spears. Piosenkarka plus size wystylizowała się tak samo jak księżniczka popu 20 lat temu. Wyglądała niemal identycznie.

Dokładnie 20 lat temu Britney Spears została po raz pierwszy nominowana do nagrody Grammy za debiut roku. Na czerwonym dywanie pojawiła się w eleganckiej białej sukni od Randolpha Duke’a, połączonej z narzuconym na ciało białym futrem oraz naszyjnikiem z diamentów. Obecność na wydarzeniu uczyniła z młodej gwiazdki popu jedną z najpoważniejszych kandydatek do miana muzycznej legendy.

Grammy 2020: Lizzo jak Britney Spears

Skromna, biała stylizacja Britney przeszła do historii mody. Doczekała się wielu odtworzeń, a jedno z nich mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej gali Grammy.

Piosenkarka Lizzo na czerwonym dywanie pojawiła się w równie obcisłej białej sukni Versace z futerkiem, które luźno owinęła wokół ramion, nawiązując do dawnego Hollywood. Wielu uznało jednak, że jej kreacja to swego rodzaju hołd dla Britney.

Zobacz też: Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!

Lizzo 2020, Britney Spears 2000, Instagram

Grammy 2020: Lizzo w kreacji inspirowanej Britney Spears

To pierwszy raz, kiedy Lizzo została nominowana do nagrody Grammy. Akademia doceniła ją za album Cuz I Love You i piosenki takie jak Truth Hurts. Łącznie dostała aż osiem nominacji, w takich kategoriach jak: utwór roku, album roku, piosenka roku i debiut roku. Galę opuściła z trzema statuetkami w dłoni.


Britney Spears - Grammy 2000

Britney Spears - Grammy 2000

Lizzo, Rozdanie nagród Grammy 2020

Lizzo, Rozdanie nagród Grammy 2020

Lizzo, Rozdanie nagród Grammy 2020

Lizzo, Rozdanie nagród Grammy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×