Szukaj

Wyciekły wyniki Grammy 2019! Takiego skandalu jeszcze nigdy nie było!

Grammy 2019 nominacje, kategorie, artyści, kiedy, data

Grammy 2019 nominacje, kategorie, artyści, kiedy, data

Wyniki Grammy 2019 wyciekły do sieci

Wyciekła lista laureatów Grammy 2019. Jak do sprawy odnieśli się organizatorzy? Kto znalazł się wśród nagrodzonych i czy lista jest prawdziwa?

Nagrody Grammy to najbardziej prestiżowe wyróżnienia w świecie muzyki. W tym roku statuetki do laureatów trafią 10 lutego 2019, a gala odbędzie się w Los Angeles w Staples Center. Na prawie dwa tygodnie przed wręczeniem nagród nie obyło się bez kontrowersji.

Wieczorem 28 stycznia na Twitterze pojawiła się lista wszelkich laureatów, która wyglądała tak, jakby pochodziła wprost z Narodowej Akademii Rejestracji Sztuki i Techniki Rejestracji. Kiedy fani zaczęli się cieszyć, że wygrał ich faworyt, emocje próbował ostudzić rzecznik NARAS. Oficjalnie zdementował wiarygodność listy:

Wyniki Grammy nie są udostępniane nawet członkom Akademii, do dnia wręczenia nagród, kiedy nazwiska laureatów są dostarczane przez wynajętą firmę w zapieczętowanych kopertach.

Dodajmy, że wśród laureatów znaleźli się m.in. Lady Gaga i Bradley Cooper (piosenka roku), Drake (najlepsza piosenka rap) czy Taylor Swift (najlepszy album pop), O tym czy rzeczywiście lista została sfałszowana przekonamy się już wkrótce.

Warto zaznaczyć, że tegoroczna gala będzie się nieco różnić od tej z ubiegłego roku. Zwiększono liczbę nominowanych z 5 do 8 w najważniejszych kategoriach, czyli piosenka roku, nagranie roku, album roku i najlepszy nowy artysta.

Jak myślicie, do kogo trafią statuetki?

Witajcie w 2019 roku! Oto, czym będzie żył show-biznes przez najbliższe 12 miesięcy!

Grammy 2019: Ogłoszono nominacje! Wprowadzono zmiany w najważniejszych kategoriach!

Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!


Adele złamała nagrodę Grammy na pół i przekazała część Beyonce

Adele złamała nagrodę Grammy na pół i przekazała część Beyonce

57th Annual GRAMMY Awards - Arrivals

February 8, 2015 Los Angeles, Ca. Miranda Lambert, Blake Shelton 57th Annual GRAMMY Awards at the Staples Center © Tammie Arroyo/AFF-USA.com

Grammy Awards 2016

February 15, 2016 Los Angeles, CA Nick Lachey & Vanessa Minnillo Grammy Awards 2016 held at the Staples Center. ©Chase Rollins/AFF-USA.COM

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×