Szukaj

Grammy 2019: Jennifer Lopez jak z „Dynastii”. Internauci podzieleni. Jedni się zachwycają, inni twierdzą, że kicz. Nie oszczędzili też jej występu. Co poszło nie tak?

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez pojawiła się na gali wręczenia Grammy 2019, rozdawanych w USA po raz 61. Gwiazda miała na sobie białą kreację zdobioną kryształami oraz gigantyczny kapelusz, co sprawiało, że wyglądała jak gwiazda Dynastii. Fani są podzieleni. Krytykują również występ gwiazdy podczas gali. Było aż tak źle?

61. rozdanie nagród Grammy 2019 już za nami. Zwycięską ręką z gali wyszła między innymi Lady Gaga, której udało się zdobyć trzy statuetki. Nagrodzono również – między innymi –Arianę Grande czy Dua Lipę. Jak zawsze ogromne emocje, oczywiście poza nagrodami, wzbudzały kreacje gwiazd, które pojawiły się tego wieczoru na wydarzeniu. Fani Jennifer Lopez co roku czekają na jej widowiskowe kreacje, ale na tegorocznej gali coś chyba poszło nie tak. Wielbiciele diwy są bardzo podzieleni, a w sieci toczy się gorąca dyskusja na temat jej stylizacji. Dlaczego?

Dlatego, że J.Lo wyglądała jakby przyjechała na dywan prosto z planu Dynastii i to nie remake’u w wydaniu Netflixa. Gwiazda miała na sobie obcisłą kreację bez rękawów, uszytą z delikatnego białego materiału i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zamiast pójść w minimalizm, Jennifer wybrała potężny rozmach. Jej suknia od pasa w górę zdobiona była misterną aplikacją z kryształów, która sięgała aż do krótkiego kołnierzyka, tworząc na dekolcie niemal pancerną zbroję ze świecidełek. Ozdoba sięgała również pleców gwiazdy, a podobne błyskotki osadzono na potężnym kapeluszu. Do kompletu gwiazda dobrała białą torebkę i rzucające się w oczy kolczyki, nie obyło się też bez mocnego makijażu.

Stylizacja nie jest jedynym powodem krytyki ze strony fanów. Również występ gwiazdy, dedykowany kultowej wytwórni MoTown został ostro skomentowany w social mediach. Fani zarzucają Lopez, że zrobiła z Grammy „galę disco”, ale to tylko szczyt góry lodowej. Był to pierwszy raz gdy hołd wytwórni oddała gwiazda, która nie była czarnoskóra – a to wywołało prawdziwe niezadowolenie.

Naprawdę było tak źle? Oceńcie sami.

Grammy 2019 rozdane! Już wiadomo kto zdobył muzyczne Oscary! Wśród zwycięzców Lady Gaga, Ariana Grande, Drake, Dua Lipa i Childish Gambino

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]

Plejada gwiazd na Grammy 2019 w luksusowych kreacjach: Jennifer Lopez, Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]


Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez i A. Rod na Grammy 2019

Jennifer Lopez i A. Rod na Grammy 2019

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Jennifer Lopez na Grammy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×