Szukaj

Gwiazda „Gotowych na wszystko” trafiła za kratki! Została oskarżona o łapówkarstwo!

gotowe na wszystko felicity huffman

gotowe na wszystko felicity huffman

Felicity Huffman – gwiazda serialu „Gotowe na wszystko” aresztowana

Gwiazda serialu Gotowe na wszystko wpadła w ogromne tarapaty. FBI wydało nakaz aresztowania Felicity Huffman. Aktorka trafiła za kratki i czeka na oficjalne zarzuty. Co jej grozi? Oskarża się ją o łapówkarstwo. Dowody są bardzo obciążające. Co próbowała wskórać wręczając łapówki? Płaciła „pod stołem” za przyjęcie córki na studia!

Ogromna sława i wielkie nazwisko nie są w stanie ochronić przed wszystkim. Boleśnie przekonali się o tym Harvey Weinstein Kevin Spacey w zeszłym roku, równie boleśnie uczy się tego Felicity Huffman. Gwiazda serialu Gotowe na Wszystko właśnie trafiła za kratki i wszystko wskazuje na to, że trochę tam posiedzi. FBI wszczęło wobec niej oficjalne śledztwo, a dowody wydają się być bardzo obciążające. Co się stało?

Wygląda na to, że gwiazda próbowała płacić „pod stołem” za przyjęcie córki na uczelnię wyższą. Słynne amerykańskie Ivy League ma bardzo wysokie wymagania wobec swoich studentów, a zdanie egzaminów wstępnych to tylko początek drogi do dostania się na wymarzoną uczelnię. Okazuje się, że niektórzy – w tym Huffman – próbowali przechytrzyć system i zapłacić za możliwość posłania dzieci na takie uczelnie jak na przykład Yale. Mieli też płacić ludziom podszywającym się pod ich dzieci na oficjalnych egzaminach.

Jak informuje TMZ, ogromna afera łapówkarska, która rozpętała się w Stanach Zjednoczonych, obejmuje 46 osób – do tej pory zarzuty postawiono 33 rodzicom.

Myślicie, że Felicity uda się z tego wykaraskać?

Córka gwiazdy serialu Gotowe na wszystko chwali się w sieci luksusowym życiem! Niektóre zdjęcia są naprawdę odważne!

Felicity Huffman wspiera Charliego Carvera. Gwiazda „Gotowych na wszystko” opublikowała wzruszającą wiadomość po coming oucie swojego serialowego syna

Plejada gwiazd na SAG Awards 2017: ciężarna Natalie Portman, Emma Stone, Meryl Streep, Salma Hayek, Nicole Kidman…


Eva Longoria w ciąży odsłoniła swoją gwiazdę w Walk of Fame w Hollywood (na zdjęciu z Felicity Huffman)

Eva Longoria w ciąży odsłoniła swoją gwiazdę w Walk of Fame w Hollywood (na zdjęciu z Felicity Huffman)

Felicity Huffman - SAG Awards 2018

Felicity Huffman - SAG Awards 2018

Felicity Huffman, Gotowe na wszystko - Emmy 2017

Felicity Huffman, Gotowe na wszystko - Emmy 2017

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×