Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem na spacerze. Towarzyszyła im inna znana młoda mama
Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem na spacerze. Towarzyszyła im inna znana młoda mama

Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem na spacerze. Towarzyszyła...

Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem...

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]
Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i...

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił...

Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła w odważny strój kąpielowy i wygląda lepiej niż Ania Lewandowska!
Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła w odważny strój kąpielowy i wygląda lepiej niż Ania Lewandowska!

Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła w odważny strój...

Tego widoku szybko nie zapomnicie! Lara Gessler wskoczyła...

Dziś wtorek, 17.07.2018

Gosia Baczyńska pochwaliła się wiadomością z Pałacu Kensington! Nie może opędzić się od zamówień na „sukienkę dla Kate”

Gosia Baczyńska o współpracy z księżną KateGosia Baczyńska o kreacji księżnej Kate w Polsce

Księżna Kate wie jak zdobyć sympatię poddanych we własnym kraju i w krajach, które blisko współpracują z Wielką Brytanią. Podczas wizyty w Polsce miała na sobie kreację od naszej projektantki, Gosi Baczyńskiej. Spośród wielu rodzimych atelier Kate wybrała właśnie suknię właśnie z jej pracowni. Jak do tego doszło? Artystka zdradziła sekrety współpracy z parą książęcą.

Księżna Kate w Łazienkach zachwyciła w sukni polskiej marki!

Mało brakowało, a do tej kolaboracji w ogóle by nie doszło. Baczyńska przyznała, że prawie zignorowała maila z pałacu Kensington:

W niedzielę wieczorem usiadłam do przeglądania zaległych maili, robiłam w nich porządek do późnej nocy. Wiadomość, która miała w tytule: „coś tam, coś tam, Cambridge”, najpierw zignorowałam, myśląc, że to jakiś spam albo zaproszenie na lokalny fashion week. Ale kiedy już przejrzałam wszystkie maile, wróciłam do tego „Cambridge” i zaczęłam czytać. Rzuciło mi się najpierw w oczy hasło „lookbook”, a potem „Duke and Duchess of Cambridge”. Do głowy mi nie przyszło, że mogę dostać wiadomość z Pałacu Kensington. Okazało się, że napisała do mnie prywatna sekretarka księcia Williama i księżnej Kate, Natasza. Kiedy trochę ochłonęłam, pomyślałam: „O kurczę!”. Przez godzinę byłam oszołomiona. Wypaliłam sporo papierosów w związku z tym – wyjawiła w wywiadzie z Galą

Dalej poszło już jak z płatka. Kate wybrała białą kreację z kolekcji i trybiki maszyny poszły w ruch:

Zapytałam, na kiedy jej potrzebują i dostałam odpowiedź: „As soon as possible”. Wysyłka została więc zrobiona praktycznie z dnia na dzień, a wszystko to działo się jakieś trzy tygodnie przed ich wizytą w Polsce – wspomina artystka

Nie da się ukryć, że takie zamówienie i taka modelka były jak woda na młyńskie koło. Od czasu wizyty Kate w Polsce Baczyńska otrzymuje dużo zamówień na sukienkę – wiele kobiet marzy o kreacji, w której księżna zachwyciła świat w Łazienkach Królewskich:

Zamówiłam tkaninę, bo trzeba ją wyprodukować. Mam jej teraz może na dwie-trzy sukienki. Ale klientki wiedzą, że jest lista oczekujących, terminy są na dwa-trzy miesiące – zdradza Baczyńska

Koszt takiej kreacji to, bagatela, dwa i pół tysiąca dolarów, czyli jakieś 9 tysięcy złotych. Ktoś chętny? Zamówienia wciąż otwarte!

Gosia Baczyńska ujawniła kulisy współpracy z Kate! Jak wyglądały przymiarki, ile kreacji stworzyła i dlaczego uważa, że księżna wybrała… nieodpowiednią?

Księżna Kate w kreacji polskiej marki w Łazienkach

Księżna Kate w kreacji polskiej marki w Łazienkach

Gosia Baczyńska na CSIO Sopot 2017

Gosia Baczyńska na CSIO Sopot 2017Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

Komentarzy: 2


Gość | 2 października 2017, 22:57

Przecież to tylko krawcowa, więc jaką ma mieć prezencję….


Domcia | 4 września 2017, 14:50

Fajnie, że polka projektuje dla sławnych osób, ale prezencję to ma okropną. Mogłaby zacząć się odchudzać, bo niedługo kręgosłup jej wysiądzie. Iqgreen by sobie z pewnością poradziło z jej nadwagą. Mogłaby zacząć trenować, bo zdrowie powinno być najważniejsze. A co do jej projektów to mam czapkę na zimę, która jest niezawodna!


Dodaj komentarz
×